ANTIGEENI KIIRTEST SALIVA SARS-COV-2 JOYSBIO N1

11,30 €

11,30 €/tk


Ravimivorm / pakend
KIIRTEST
Kogus pakendis
N1

Tootetutvustus, otstarve
Uudse koroonaviiruse (SARS-Cov-2) antigeeni kiirtestimisseade (süljest) on immunokromatograafiline membraanitest, milles kasutatakse uudse koroonaviiruse suhtes väga tundlikke monoklonaalseid antikehi. Professionaalseks kasutamiseks.

Kasutamisjuhised
Proovi võtmine:
Suukaudse vedeliku proov tuleb võtta komplekti kuuluvate kogumisvahendite abil. Järgige allpool toodud üksikasjalikke kasutusjuhiseid. Selle testiga ei tohiks kasutada ühtegi muud kogumisvahendeid. Kasutada võib suukaudset vedelikku, mis on kogutud mis tahes ajal päevast. Kui sülg on kogutud, järgige proovi komplekti kuuluva puhvri ettevalmistamise juhiseid.
Laske enne testi katsevahendil, proovil ja ekstraheerimispuhvril toatemperatuuriga (15– 30 °C) ühtlustuda. Ärge asetage vähemalt 10 minutit enne suukaudse vedeliku proovi võtmist suhu midagi, sealhulgas toitu, jooki, närimiskummi, tubakat, vett ega suuvett sisaldavaid tooteid.

1. Sülitage süljekogumistassi/-kotti piisavalt sülge.
2. Võta ektraheerimistoru ja ekstraheerimispuhvri pudel, eemaldage ekstraheerimispuhvri pudeli kork, lisage kogu ekstraheerimispuhver ekstraheerimistorusse.
3. Tõmmake kogumistassist/kotist tilgutiga piisavalt sülge, veenduge, et vedeliku tase ei ületaks alumise õhkpadja ja plasttoru vahelist tunnelit, kandke kogu plasttorus olev sülg väljatõmbetorusse.
4. Võtke otsik välja ja sulgege ekstraheerimistoru sisse, raputage ekstraheerimistoru ettevaatlikult umbes 5 sekundit vertikaalselt, et sülg ekstraheerimispuhvriga hästi seguneks. Voltige kasutatud tass/kott pooleks ja visake vastavalt kohalikele seadustele meditsiinilise jäätmena plastkotti.
5. Eemaldage katseseade suletud fooliumkotist ja kasutage seda võimalikult ruttu. Parimad tulemused saavutatakse, kui analüüs viiakse läbi kohe pärast fooliumkoti avamist. Pange katseseade puhtale ja tasasele pinnale. Kandke 3 tilka proovi vertikaalselt prooviseadme prooviavasse, käivitage taimer.
6. Lugege tulemust 10 ~ 20 minuti pärast. Ärge tõlgendage tulemust rohkem kui 20 minuti möödudes.

Viiruse kontsentratsiooni süljes mõjutavad suuresti sellised tegurid nagu toit, toitumine, suitsetamine, hingeõhu värskendajad jne. Seetõttu järgige enne proovide kogumist rangelt käesolevat juhendit. Negatiivne tulemus võib ilmneda, kui proovis on antigeeni kontsentratsioon alla katse avastamispiiri või kui proov koguti või transporditi valesti, seetõttu ei välista negatiivne testitulemus SARS-Cov-2 nakatumise võimalust ja see tuleks kinnitada PCR-testi abil.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ettevaatusabinõud:

• Ärge kasutage pärast kõlblikkusaega.
• Enne kasutamiseks avamist veenduge, et katseseadet sisaldav fooliumkott ei oleks kahjustada saanud.
• Tehke test toatemperatuuril 15–30 °C.
• Kandke proovide võtmisel kindaid, vältige reagendi membraani ja proovi akna puudutamist.
• Kõiki proove ja kasutatud tarvikuid tuleb käsitleda nakkusohtlikena ja hävitada vastavalt kohalikele eeskirjadele.
• Vältige veriste proovide kasutamist.

Seadme ja pakendi sisu
Antigeeni kiirtest SALIVA SARS-COV-2 JOYSBIO 1tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Joysbio (Tianjin) Biotechnology Co.,Ltd., Hiina
EC esindaja: Lotus NL B.V., Holland
Levitaja Eestis: Medesto Logistics OÜ