Aptus toidulisand kassidele

11,10 €

0,09 €/tk


Toimeaine / Koostis
Kaltsium,mikroelemendid,vitamiinid,aminohapped
Ravimivorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
120TK

Aptus Multicat tabletid - täiendsööt kassidele, mis sisaldab olulisi mikrotoitaineid, vitamiine ja aminohappeid.

Vitamiinid ja mikrotoitained on vajalikud hea üldseisundi tagamiseks, kaltsium on vajalik kasvuks ja luude hea üldseisundi tagamiseks; tauriin on vajalik normaalseks ainevahetuseks ning see peab olema lisatud kasside dieeti, kuna kassid ei suuda piisaval hulgal tauriini organismis sünteesida. Multicat tabletid on laktoosivabad.

Koostis: kaltsiumkarbonaat, toidupärm, maitse- ja lõhnaained.

Lisatud söödalisandid (1 g kohta): DL-metioniin 50mg, kaltsium 250mg, A-vitamiin (E672) 210 IU, D3-vitamin (E671) 50 IU/, E-vitamiin 5mg, C-vitamiin (E300) 8,7mg, B1-vitamiin 0,75mg, B2-vitamiin1mg, B6-vitamiin 0,5mg, B12-vitamiin 0,002mg, pantoteenhape 0,7mg, niatsiin 2mg, foolhape 0,057mg, biotiini 0,007mg, tauriin 62mg, tsink (E6) 1mg,

Analüütiline koostis: toorproteiin 11,8%, toortuhk 71%.

Kasutamine: täiendsöödana rahuldamaks kasside igapäevast kaltsiumi, mikrotoitainete, vitamiinide ja asendamate aminohapete vajadust. Eriti soovitav stressi, tiinuse ja imetamise ajal, samuti kassipoegadele alates 3. elunädalast. Kui kassi igapäevane söök sisaldab rohkelt liha ja kala, soovitatakse Multicat tablette kasutada, et tagada piisaval hulga vitamiinide ja mikroelementide olemasolu dieedis.

Manustamine: Pikaajaliselt kasutades: täiskasvanud kassile: 1 tablett 2 kg kehamassi kohta päevas. Haigusest paranevatele kassidele (k.a stress), tiinuse lõpustaadiumis olevatele kassidele ja imetamise ajal ning kasvavatele kassipoegadele 1 tablett 1kg kehamass kohta päevas. Toidulisandit andes tuleb arvestada kassi toidus olevate vitamiinide ja mikroelementide hulgaga. Soovituslikku doosi ei tohi ületada, kuna toode sisaldab A-, D- ja E-vitamiine, mis on rasvlahustuvad ning ladestuvad kehas. Tabletti võib anda otse kassi suhu ning seda võib segada ka toiduga. Kui esinevad probleemid kassi üldseisundis, tuleb konsulteerida loomaarstiga.

Säilitamine: toatemperatuuril (15-25°C).

Pakend: 120 tabletti

Päritoluriik: Soome. Tootja: Orion Corporation.
Küsi apteekrilt