ARTELAC SPLASH SILMATILGAD 10ML

13,37 €

Ainult 1 toode(t) veel saadaval


Toimeaine / Koostis
Naatriumhüaluronaat
Ravimivorm / pakend
SILMATILGAD
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
ARTELAC SPLASH on kuivade silmade koheseks rahustamiseks ja niisutamiseks. Toode värskendab ja rahustab loomulikul moel kuivi silmi, leevendades väsinud, ärritunud ning isegi vesiste silmade sümptomeid. Uuenduslikus säilitusainevabas hulgiannusesüsteemis (PFMD) on ARTELAC SPLASHIL hulgiannuseid sisaldava pudeli näol kõik säilitusainevaba lahuse eelised. Loomulik värskus niisutab silmi kohe, vaatamata silmade jaoks sobimatule ümbritsevale keskkonnale.

ARTELAC SPLASH on kristallselge silmatilkade lahus.
ARTELAC SPLASH ei sisalda säilitusaineid.
ARTELAC SPLASHI saab kasutada 6 kuu jooksul pärast avamist.
ARTELAC SPLASH sisaldab looduslikku polümeeri hüaluroonhapet (naatriumhüaluronaadina), mida leidub terve silma struktuurides ja loomulikus pisarakiles.
ARTELAC SPLASH sobib nii pehmete kui ka kõvade kontaktläätsede niisutamiseks ja taasniisutamiseks kandmise ajal ning parandab kogu päeva jooksul märkimisväärselt kontaktläätsede kasutusmugavust.
ARTELAC SPLASHI on lihtne kasutada, see on hästi talutav ja ohutu.

Kasutamisjuhised
ARTELAC SPLASHI patenditud pumbamehhanism võimaldab lahusel olla säilitusainevaba, kuid pudel võib erineda silmatilkade pudelitest, mida olete varem näinud.
1.Enne igakordset kasutamist keerake pudelilt kaitsekork maha. Veenduge, et pudeli ots ei puuduta teie sõrmi.
2.Enne pumba esmakordset kasutamist peate selle täitma. Selleks suunake pudel allpoole, vajutage pumbamehhanismi korduvalt kokku umbes 20 korda, kuni ilmub nähtavale esimene tilk.
3.Pöörake pudel otsaga allapoole ja ajage pea veidi kuklasse. Tõmmake õrnalt alumist silmalaugu vaba käe sõrmega allapoole. Hoidke pudelit oma silmade kohal ja vajutage pumbamehhanism ühe tilga silma manustamiseks kokku. Seejärel sulgege silm ja liigutage seda aeglaselt edasi-tagasi, et tilk silma pinnal laiali ajada. Kui peate vajalikuks, võite kasutada teist kätt toetamiseks ja täpsuse tagamiseks.
5.Lahuse võimaliku saastumise vältimiseks ärge puudutage pudeli otsaga silma või sõrmi.
6.Kohe pärast kasutamist pange kaitsekork pudelile tagasi.

Vajaduse korral tilgutage üks tilk ARTELAC SPLASHI silma. Et ARTELAC SPLASH ei sisalda säilitusaineid, võite seda kasutada iga päev ja nii sageli, kui soovite.

Koostisosade loetelu
Lahus sisaldab 0,24% hüaluroonhapet (naatriumhüaluronaadina) ning abiaineid, sealhulgas steriilset vett, naatriumkloriidi, kaaliumkloriidi, dinaatriumfosfaatdodekahüdraati naatriumdivesinikfosfaatdihüdraati.
Ei sisalda säilitusaineid!

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Väga harvadel juhtudel võib see toode põhjustada ülitundlikkusreaktsioone, näiteks paikseid allergilisi reaktsioone. Sellisel juhul tuleb kasutamine katkestada
Ohutusteave sarvkesta raske kahjustusega patsientidele: väga harvadel juhtudel teatati pärast ravi fosfaate sisaldavate silmapreparaatidega kaltsiumfosfaadi sadenemisest sarvkestale.
Ärge kasutage ARTELAC SPLASHI pärast kõlblikkusaja lõppu.
Mitte kasutada, kui pudel on kahjustatud.
Pange tähele, et esimesel kasutuskorral või pärast seda, kui pudelit ei ole kasutatud, tuleb lahust esialgu pumbata.

Säilitamistingimused
Säilib toatemperatuuril, kuid mitte üle +25kraadi.
Säilib avamise hetkest 6 kuud.
Mitte kasutada, kui pudel on kahjustatud.

Seadme ja pakendi sisu
Niisutavad silmatilgad

Tootja või tootja volitatud esindaja
Pharmaswiss Eesti OÜ, Tammsaare tee 47, Tallinn, Estonia, 11316

Päritoluriik
Saksamaa