CEMIO GEMZE KAPSLID N60

23,64 €


Toimeaine / Koostis
L-askorbiinhape, denatureerimata veisekollageen
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N60

Tootetutvustus
Toidulisand luudele ja kõhredele.
Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe ja naha normaalseks talitluseks.

Eriline kombinatsioon, mis sisaldab puhtal kujul kollageeni tüüpe NC I® ja NC II® koos C-vitamiiniga. Aitab toetada luid ja kõhresid. I tüüpi kollageen moodustab kuni 90% organismis leiduvast kollageenist. Seda leidub kõõlustes, sidemetes ja nahas ning on orgaanilise luu põhiosa. II tüüpi kollageen moodustab kuni 70% kõhre kuivkaalust. Seda leidub põhiliselt kõhredes ja liigestes.

Loodud ja valmistatud Shveitsis patenteeritud CollPure® tehnoloogia järgi, mis tagab toote kõrgeima puhtuse ja kvaliteedi.
Ainult 1 kapsel päevas, pakendist jätkub 2 kuuks. Väikesed pehmed ülilihtsalt manustatavad zhelatiinkapslid.


Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 kapsel päevas sobival ajal. Kasutage vähemalt 2 kuu jooksul. Korrake kuuri mitu korda aastas. Võib kasutada pidevalt.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 1 kapsel sisaldab: puhas NC I® tüüpi kollageen 16 mg; puhas NC II® tüüpi kollageen 20 mcg; vitamiin C 20 mg (25% NRV*). *%NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
SOJAOA õli, kapsli kest (zhelatiin, niiskusesäilitaja - glütserool, destilleeritud vesi, toiduvärvid - karamell, raudoksiidid ja -hüdroksiidid, titaandioksiid), L-askorbiinhape (vitamiin C), veisekollageen (denatureerimata NC I® ja NC II® tüüpi kollageenid), stabilisaator - kollane meevaha, emulgaator - SOJALETSITIIN. Ei sisalda suhkrut ega laktoosi. Gluteenivaba. Ei sisalda sünteetilisi toiduvärve.

Hoiatused
Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid. Toidulisandit ei tohiks kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Hoida toodet lastele eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas temperatuuril 10-25 ºC. Vältida otsest päikesevalgust.

Netokogus
27 g (60 kapslit).

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Cemio Switzerland AG, Bellerivestrasse 17, CH-8008 Zurich, Shveits.
Turustaja/ tootja esindaja EL-is: CEMIO Switzerland s.r.o., Prazske Predmesti, Veverkova 1343/1, 500 02 Hradec Kralove, Tshehhi Vabariik. info@cemio.ee

Päritoluriik
Shveits