CICCARELLI JALAVANNISOOL 400G

4,56 €

11,40 €/kg


Ravimivorm / pakend
JALAVANNISOOL
Kogus pakendis
400G
Aegumiskuupäev
03.03.2033

Tootetutvustus, otstarve
Jalavannisool
Energiat andva ja toniseeriva toimega.
Heaolu algab jalgadest.

Kas sinu jalad on väsinud? On aeg jalavanniks Ciccarelli jalavannisoolaga. Tänu spetsiaalsele koostisele, mis sisaldab segu sooladest, eeterlikest õlidest ja ruskuse ekstraktist, annab jalavannisool sinu jalgadele uuenenud pehmuse, värskuse ja vitaalsuse. Ideaalne pärast sportimist.

Dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamisjuhised
Valage 2-3 supilusikatäit jalavannisoola võimalikult sooja vee sisse ning kastke oma jalad sellesse vähemalt 10-15 minutiks. Seejärel kuivatage jõuliselt käsnja riidega. Soovitatav on teha jalavanni õhtuti või pärast sportimist.

Välispidiseks kasutamiseks.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Sodium carbonate, sodium bicarbonate, potassium alum, Ruscus aculeatus root extract, Aesculus hyppocastanum extract, profumo (parfum), citral, butylphenyl methylpropional, linalool, limonene, polysorbate 20.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Välispidine! Allergiliste reaktsioonide ilmnemisel lõpetage toote kasutamine. Pärast kasutamist sulgege koheselt pakend. Hoida eemal külma- ja kuumaallikatest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 3-aastastel lastel. Mitte kasutada ärritunud, punetaval ja kahjustunud nahal ega limaskestadel. Ärritab silmi ja limaskesti. Pärast kasutamist pesta käsi hoolikalt. Pulbriline aine, vältida sattumist imikute hingamisteedesse.

Netokogus
400 g

Vastutav isik
Tootja/vastutav isik: Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.
Maaletooja/ levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik
Itaalia