Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekOsta päikest, võida Päikest

Osta päikest, võida Päikest

D-vitamiin-voida-reis

2018. a kampaania on lõppenud

MIKS ON D-VITAMIIN VAJALIK?

D-vitamiinil ehk päikesevitamiinil on eriline roll organismi immuunsuse tagamisel. See on äärmiselt vajalik luudele ja hammastele, kuna meile oluline kaltsium ei imendu, kui organismis ei ole piisavalt D-vitamiini.

See võib aga tõuke anda osteoporoosi tekkeks ning põhjustada luude pehmenemist. Samuti häirib D-vitamiini vaegus lihaste tööd. Uuringud näitavad, et madal D-vitamiini tase suurendab riski haigestuda pahaloomulistesse kasvajatesse.

Samuti usutakse D-vitamiinil olevat kaitsev toime diabeedi ja veresoonkonna haiguste vastu. Selle vitamiini puudus tõstab aga kindlasti vastuvõtlikkust viirushaigustele.

KUI PALJU PEAKSIN MINA D-VITAMIINI VÕTMA?

Isiklikku D-vitamiini vajadust aitab kõige paremini selgeks teha lihtne D-vitamiini taseme veenivereproov, mida saab teha näiteks SYNLAB laboris. Testi tulemus näitab, kas ja kui palju D-vitamiini peaks igapäevaselt toidulisandina juurde manustama.

OSTA PÄIKEST, VÕIDA PÄIKEST!

Sel sügisel loosib Südameapteek kõikide D-vitamiini ostjate vahel välja reisi soojale maale ning igal nädalal 5 SYNLAB’i Vitamiin D testi. Vaata siit, kus asub Sulle lähim Südameapteek, kust saad selle sügis-talvise D-vitamiini doosi endale soetada ja loosis osaleda.

Kuidas tõlgendada
vere testi tulemusi?

Sisesta oma andmed ja saa teada, kui palju pead D-vitamiini võtma.

Sinu D-vitamiini tase veres Minimaalne vajalik D-vitamiini päevaannus defitsiidi korrigeerimiseks D-vitamiini päevaannus kokku järgneva 3 kuu jooksul
- nmol/l - mcg + - mcg - mcg

Antud soovitused põhinevad mahult Eesti suurima meditsiinilabori vitamiin D analüüsitulemuste, selle alusel inimeste nõustamise ja muutunud kordusanalüüside tulemuste analüüsimisel.
Soovituste lähteandmete autor on Dr. Anneli Raave-Sepp.

Osta päikest, võida päikest

Soovid võita päikesereisi?
Registreeri oma tšekk siinsamas. 2018. a kampaania on lõppenud

Kampaanias osalemisega nõustun kampaaniatingimustega.

Sulge

Toote tagasiside