DERMAPLAST PLAASTRID KONNASILMALE 1,7X4CM N9

4,07 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
PLAASTER
Kogus pakendis
N9

Tootetutvustus, otstarve
Hüdrokolloidplaaster konnasilmade ravimiseks. Nahasõbralik, õhku läbilaskev ja valu leevendav plaaster võib jääda mitmeks päevaks nahale. Hüdrokolloidne haavapadi pehmendab sarvestunud nahka ja lihtsustab seeläbi konnasilma eemaldumist.

Kasutamisjuhised
Kasutamine:
1. Nahk peab enne plaastri kohaleasetamist olema puhastatud ja kuiv. Eemaldage piki perforatsiooni tõmmates pool plaastri aluskilest.2. Tõmmake plaaster täielikult aluskile küljest lahti ning kinnitage plaaster konnasilmale. 3. Et plaaster korralikult kinnituks, soojendage pärast plaastri asetamist seda käega. 4. Eemaldage ettevaatlikult kattepaber. Veenduge, et plaastri ääred oleksid korralikult nahale kinnitunud.
Jätke plaaster seniks konnasilmale kuni see ise eemaldub. Jätkake DermaPlast plaastri kasutamist kuni ravi lõpuni. Kui soovite plaastrit varem eemaldada, siis on soovitav plaastrit veidi soojas vees hoida. DermaPlast konnasilmaplaastrit ei tohi lõigata, kuna siis ei toimi plaastri äärte kaitsefunktsioon.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Põletiku ja diabeedi esinemise korral konsulteerige enne plaastri kasutamist eelnevalt arstiga. Mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust plaastri materjalide vastu.

Seadme ja pakendi sisu
1,7 cm x 4 cm - 9 tk.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: PAUL HARTMANN AG
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, tel. +372 650 1901.

Päritoluriik
Saksamaa