DERMIX ABSOLUTE DRY ANTIPERSPIRANT 25ML

17,66 €

706,40 €/l


Ravimivorm / pakend
ANTIPERSPIRANT
Kogus pakendis
25ML

Tootetutvustus, otstarve
Absolute Dry on tõhus higistamisvastane vahend, mis peatab higistamise kaenla all, kätel ja jalgadel kuni 7 päevaks. Absolute Dry sisaldab alkoholi baasil toimeainena alumiiniumkloriidi. Alumiiniumkloriidi toimel higinäärmete juhad ahenevad, takistades nii higistamist, kuid säilitades samas naha normaalse hingamise. Alumiiniumkloriidil on ka baktereid pärssiv mõju, mis hoiab ära ebameeldiva lõhna. Absolute Dry on sobilik kõigile, kes soovivad ülitõhusat ainulaadse püsiva mõjuga antipersipiranti. Seda soovitatakse ka inimestele, keda vaevab liighigistamine ehk hüperhidroos. Absolute Dry ei sisalda lõhna-, säilitus- ega värvaineid.

Kasutamisjuhised
Kanna Absolute Dry antiperspiranti tupsutades enne magamaminekut puhtale ja kuivale nahale - näiteks kaenla alla ja lase sellel öö läbi mõjuda. Korda tegevust kord nädalas või vajadusel sagedamini. Enne kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
22% aluminium chloride, alcohol, aqua.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Absolute Dry sisaldab alumiiniumkloriidi, mis võib tekitada nahal valu, ärritust ja sügelust. Need sümptomid ilmnevad tavaliselt siis, kui nahk ei olnud enne kasutamist täiesti kuiv. Absolute Dry kasutamisel on oluline, et sa "tupsutad" selle oma nahale. Aplikaatorit nahal edasi-tagasi libistades võib tekstiilist aplikaatoripadi murduda. Absolute Dry on mõeldud kasutamiseks tervel nahal. Väldi kasutamist lahtiste haavade korral. Väldi silma sattumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
25 ml

Vastutav isik
Oriola Estonia OÜ, Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn

Päritoluriik
Rootsi