FIT SPORDIPALSAM 100ML

11,18 €

111,80 €/l


Ravimivorm / pakend
SPORDIPALSAM
Kogus pakendis
100ML

Tootetutvustus, otstarve
- Enne ja pärast füüsilist aktiivsust (sportimist)
- Spordivigastused
- Artriit
- Krooniline valu
- Alaselja-, põlve-, puusa- või kaelavalu
- Liigeste- ja õlavalu
- Valu lihastes
- Bursa põletik
- Kõõlusepõletik
- Pinges lihased ja nihestused
- Karpaalkanali sündroom
- Fibromüalgiaga seotud valu


F.I.T. (Fast Injury Treatment =kiire vigastuse ravi) on põhjalike uuringute tulemusena saavutatud täiuslik kooslus. Spordipalsam sisaldab koostisosi, mis tagavad kiire paranemise vigastusest ja on parim toode vigastuse ennetamiseks! F.I.T. Spordipalsamit on sobilik kasutada nii harrastussportlasel kui ka tippsportlasel.

F.I.T. Spordipalsam on spetsiaalselt välja töötatud lihaspingete ennetamiseks, olles mõeldud kasutamiseks nii enne kui pärast füüsilist aktiivsust (sportimist). F.I.T Spordipalsam on parim lahendus spordivigastuste ning lihasvaevuste korral nagu valutav alaselg, põlved, puusad, kael, õlad, kõõlused, kroonilised liigese- ja lihasprobleemid, samuti pinges lihased ning nihestused.

Kasutamisjuhised
1. Puhastage nahk seebi ja sooja veega.
2. Kuivatage nahk
3. Kandke F.I.T. Sportpalsamit kergelt ringjate liigutustega masseerides nahale, kuni see on nahka imendunud.
4. Korrake protseduuri kolm kuni neli korda päevas (hommikul/ pärastlõunal/ õhtul/ tund enne magamaminekut).
Enne kasutamist loksutada!

Ägeda vigastuse korral on soovitatav kasutada palsamit 3-4 korda päevas. Krooniliste sümptomite korral alustada palsami kasutamist kolmel korral päevas. Vähendada kasutamist kahele korrale päevas, kuni lõpuks palsami nahale kandmise lõpetamiseni. Palsamit võib kasutada määramata aja vältel, sõltuvalt vajaduse intensiivsusest.

Koostisosade loetelu
AQUA, GAULTHERIA PROCUMBENS, EUCALYPTUS GLOBULUS, PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERYL STEARATE, TURPENTINE, CETERYL ALCOHOL, MENTHOL, GLYCERIN, SODIUM CETEARYL SULFATE, DIMETHICONE, CAMPHOR, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL CI 19140, CI 42051. LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZPOATE.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Mitte kasutada lahtistel haavadel ning ärritunud naha korral. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada koos soojusallikaga.

Kombinatsioonis ravimitega: mitte kasutada koos kortikosteroide sisaldavate pealemääritavate ravimitega. Kõrvaltoimed: kõrvaltoimeid ei ole täheldatud.

Väikesed lapsed: alla 12-aastastel lastel lubatud kasutada vaid arsti nõusolekul.

Säilitamistingimused
Säilitamine: toatemperatuuril (15-20 ° C) otsese päikesevalguse ja niiskuse eest kaitstult. Sulge ventiil tihedalt. Säilivusaeg kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Säilivusaeg: Avamata tuub säilib 3 aastat, pärast avamist säilib 1 aasta.

Seadme ja pakendi sisu
Netokogus: 100 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa. info@allium.upi.ee

Päritoluriik
Holland