Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
Südameapteek
Hooaeg
Eucerin DermoPure – terviklik lahendus probleemsele nahale

Eucerin DermoPure – terviklik lahendus probleemsele nahale

Hommikul peeglisse vaadates avastad ühtäkki, et näol või dekolteepiirkonnas on väike punane vistrik, mis paneb sind ennast ebamugavalt tundma. Sa ei ole üksi! Enamik teismelisi võitleb mingil ajahetkel vistrikega. Osal noortest on vaid mõned väikesed vistrikud, mis varsti kaovad. Teistel aga kujuneb välja raskekujuline, püsiv ja selgelt nähtav akne. Eriti puberteedieas võib see tekitada väga suurt stressi. Siiski ei vaeva akne ainult teismelisi, selle käes vaevlevad ka täiskasvanud: akne teeb muret 40%-le üle 25-aastastest täiskasvanutest, kellest enamik on naised. Miks see nii on?

Akne vastu võitlemiseks on siiski võimalik nii mõndagi ära teha, kuigi selleks on vaja palju kannatust. Aeg on tegutseda! Ebapuhtal ja aknele kalduval nahal on erilised vajadused, millega peate igapäevase puhastamise ja hoolduse käigus arvestama. Eucerin toetab teid teekonnal püsivalt puhta ja ilusa nahani.

Eucerin DermoPure sarja kuuluvad puhastus- ja hooldustooted vähendavad tõhusalt ebapuhtusi ja vistrikke ning ennetavad uute põletikukollete teket. Sari pakub terviklahendust kõigile probleemse naha vajadustele: puhastus, hooldus, katmine. Tooted takistavad akne ägenemist, reguleerivad naha talitlust ning taandavad põletikku ja ärritusi.

Hooldus algab puhastamisega. Ebapuhas nahk ärritub kiiresti. Naha põhjalikuks ja samal ajal leebeks puhastamiseks on leige vesi ja õrnad puhastustooted kindel valik. Õhtuti saab eemaldada meigijäägid ja mustuse, mis on päeva jooksul nahale kogunenud. Ka hommikuti on põhjalik puhastamine oluline, et nahk oleks järgnevaks hoolduseks ette valmistatud.

Eucerin Dermopure puhastustooted avaldavad najale kestvat puhastavat mõju ja valmistavad naha ette järgnevaks hoolduseks. Piimhape puhastab poorid, samal ajal kui amfotensiidid vabastavad naha meigist ja liigsest rasust.

Eucerin DermoPure nahka uuendav hooldusseerum sisaldab 10% hüdroksükompleksi: see on kooriv kombinatsioon glükool- ja salitsüülhappest, likohalkoon A-st ja pantenoolist. Sobib hästi vistrike, paapulite, pustulite ja aknearmide vähendamiseks.

Seerum aitab kaasa nahapinna uuenemisele, avab ummistunud poorid, eemaldab surnud naharakud, vähendab probleemseid kohti nähtavalt ja ennetab nende taasteket. Nahal on seerum hästi talutav ja tõhus. Vähendab tõestatult põletikku ja rahustab nahaärritust. Silmanähtavad tulemused saabuvad juba ühe nädalaga ning pikemaajaline kasutamine annab nahale klaarima ja siledama välimuse. Seerumit soovitatakse kasutada õhtuti, aga mitte akne ravi ajal.

Eucerin DermoPure nahka uuendav hooldusseerum võitis 2018. aastal ka Anne & Stiili iluauhinna preemia.

Ebapuhta naha ja aknega on seotud palju müüte. Ent mis on tegelikult tõsi?

Süsivesikud ja lehmapiim: parem vältida!
Tõsi: Süsivesikuterikas toit ja lehmapiimatooted võivad tõepoolest akne sümptomeid võimendada. Nahale sobib paremini
tervislik toitumine rohke värske puu- ja köögiviljaga. Siis ei ole ka probleem, kui te aeg-ajalt tüki šokolaadi sööte!

Akne on puuduliku hügieeni tulemus.
Vale: Puuduliku hügieeniga ei ole aknel midagi pistmist. Paljude aknepatsientide puhul võib täheldada just vastupidist:
nad kalduvad oma nahka sagedasti puhastama, mis võib omakorda põhjustada nahaärritusi.

Akne põhjuseks on allergia.
Vale: Ebapuhas, aknele kalduv nahk ei tähenda allergiat. Isegi kui mõne allergia sümptomid sarnanevad aknega, on põhjused täiesti erinevad.

Muutunud hormonaalne tasakaal soodustab aknet.
Tõsi: Kui hormoonide tootmine läheb tasakaalust välja, võib see põhjustada suurenenud rasueritust – näiteks hormonaalse ülemineku faasis naistel.

 

Sulge

Toote tagasiside