Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
Südameapteek
Hooaeg
Eucerin Hyaluron-Filler C-vitamiiniga booster-seerum: seitsme päevaga värskem ja säravam jume

Eucerin Hyaluron-Filler C-vitamiiniga booster-seerum: seitsme päevaga värskem ja säravam jume

Liigne päikesekiirgus, õhusaaste, tänapäeva tõtlik elustiil – kõik need mõjutavad meie nahka rohkem, kui oskame arvata. Eucerin Hyaluron-Filler C-vitamiiniga booster-seerumiga on jume juba seitsme päevaga  märgatavalt värskem ja säravam.

Kõik me teame, et parim abinõu haiguste ennetamiseks on igapäevane doos C-vitamiini. Peale immuunsüsteemi tugevdamise on C-vitamiinil aga tähtis roll ka naha heaolu tagamisel – see aitab võidelda reaktiivsete hapnikuosakeste ehk vabade radikaalide kahjuliku toimega. Peale selle, et nahal tuleb vastu panna välismõjudele, muutub see aastatega nõudlikumaks, sest põhilised nahale siledust ja elastsust tootvad komponendid ei toimi vananedes enam täiel määral. Väheneb kollageeni ja hüaluroonhappe tootmine, aeglustub naha ainevahetus. Seetõttu võimegi mõnikord üsna varakult, isegi juba kahekümnendates aastates märgata nahal väsimuse ja vananemise ilminguid.
C-vitamiin sünteesib kollageenikiudusid, mis annavad nahale tugevust ja stabiilsust. C-vitamiin on aga ka väga võimekas antioksüdant, mis kaitseb kilbina nahka oksüdatiivse stressi eest. Kahjuks ei suuda meie nahk elulise tähtsusega C-vitamiini iseseisvalt toota, mistõttu tuleb seda järjepidevalt juurde manustada.

Nahale kantav C-vitamiin garanteerib selle jõudmise täpselt vajalikesse nahakihtidesse.

Uues Eucerini Hyaluron-Filler C-vitamiiniga booster’is on sees kõik kasulik, mida nahk vajab.

See pakub kaitset väliskeskkonna eest, aga elustab nahka ka seestpoolt. Juba seitsme päevaga on tulemuseks värske ja särav jume, mis booster’i regulaarsel kasutamisel muutub veelgi püsivamaks.

Toime saladus peitub viisis, kuidas aktiivained on seerumisse kombineeritud. Pudelis on eraldi kambrites puhas 10% farmatseutilise kvaliteediga C-vitamiini pulber ja hüaluroonhapet ning likohalkooni sisaldav seerum. C-vitamiini pulber aktiveeritakse alles esimese nupule vajutusega, mis garanteerib selle värskuse ja maksimaalse efektiivsuse. Mitmed kosmeetikas sageli kasutatavad C-vitamiini derivaadid annavad antioksüdantse efekti üksnes nahapinnal või vajavad sügavamatesse nahakihtidesse imendumiseks muundumist aktiivseks vormiks.

Eucerini tootes sisalduv C-vitamiin on juba aktiivne ja nahal kergesti omastatav. Eucerini põhiline toimeaine – väga võimas antioksüdant likohalkoon A – suurendab C-vitamiini toimet veelgi enam, kaitstes naharakke UV-kiirguse ja nähtava valguse kahjustava toime eest. Likohalkooni rahustava mõju tõttu sobib seerum ka tundlikule nahale. Lühikese ahelaga hüaluroonhape toimib elustavalt ja kortse täitvalt alumistes nahakihtides – just seal, kus tekivad sügavamad kortsud.
Eucerin Hyaluron-Filler C-vitamiini booster sobib igapäevaseks kasutamiseks ka pikema aja vältel. Unustada ei tohiks päikesekaitset, kuna C-vitamiin võib muuta naha tundlikumaks UV-kiirgusele. Päikesekaitse sisaldub näiteks Eucerin Hyaluron-Filler päevakreemis SPF 30.

Booster-seerum sobib ideaalselt hommikuseks meigialuseks. Lihtsalt raputa, vajuta ja kanna nahale!

Loe rohkem ka teiste Eucerini toodete kohta:

Sulge

Toote tagasiside