Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekOsta koos ja ole ise kevad

Osta koos ja ole ise kevad

AA

Osta ükskõik, millise Vichy, Babe või Eucerin tootele lisaks apteegis märgitud tervisetoode. Võid võita luksusliku päevaspaa paketi väärtuses 228 €
Beauty Skin SPAs.

Kampaania toimub Südameapteekides 1.03-31.03.2019.

 

“Osta koos ja ole ise kevad” kampaania tingimused

1. Kampaania

1.1 Südameapteegi “ Osta koos ja ole ise kevad ” kampaania on perioodil 01.03.2019 kuni 31.03.21019 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Pharma Holding OÜ, registrikood 12009590 (asukoht: Veerenni 53a, Tallinn 11313; edaspidi korraldaja).

2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias võivad osaleda kõik täisealised kliendid, kes ei ole Pharma Holding OÜ, Pharma Group OÜ ning D/V/S/ON OÜ töötajad.

2.2. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Südameapteegist ükskõik, millise Vichy, Babe või Eucerin tootega kaasa valitud ja apteegis märgitud tervisetoode/vitamiin, nõustuda kampaanias osalemisega tagasisideterminalidesse loodud rakenduses ning sisestada oma telefoninumber. Kampaania reeglid on leitavad aadressilt www.sudameapteek.ee/kevad

2.3. Auhinnaloosis osalevad kõik täisealised kliendid, kes on ostnud Südameapteegist ükskõik, millise Vichy, Babe või Eucerin tootele lisaks kampaaniamärgistusega vitamiini ning sisestanud oma telefoninumbri tagasisideterminali ekraanile.

2.4. Mitme kampaaniatoote ostul loetakse ost üheks ja klient osaleb loosikampaanias ühekordse registreerimisega.

3. Kampaaniatooted on kõik Vichy, Babe ja Eucerin apteegikosmeetikatooted ning kampaaniamärgistusega (riiulisilt „SEE VITAMIIN VIIB SPAASSE) tervisetooted.

4. Kampaanias ei osale retsepti- ega käsimüügiravimid.

5. Kampaania auhind.

5.1. Kampaania auhinnaks on Beauty Skin SPA spaapakett väärtuses 228 € (hind sisaldab käibemaksu).

5.2. Kampaania auhind loositakse välja hiljemalt 5. aprill 2019.

5.3. Kampaania auhinna võidust teavitatakse võitjat loosimise päeva jooksul telefoni (SMS) vahendusel.

5.4. SMS-i saades peab võitja kirjutama e-kirja aadressile info@sydameapteek.ee, et kokku leppida auhinna üleandmine võitjale.

5.5. Kampaania auhind antakse võitjale üle füüsilise auhinnana ning Kampaania auhindasid rahas ei väljastata.

5.6. Auhinna võitja ees- ja perekonnanimi avaldatakse Kampaania veebilehel ning Südameapteegi Facebooki lehel.

5.7. Auhinna kättesaamine kinnitatakse võitjaga hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale loosimise toimumist. Kui võitja ei ole selle aja jooksul auhinna vastuvõtmise soovi kinnitanud, on Korraldajal õigus loosida auhind välja teisele Kampaanias osalejale.

5.8. Võitja saab auhinna kätte endale sobivast Südameapteegist. Auhinda hoitakse apteegis 1 kuu. Kui võitja pole selle aja jooksul auhinda vastu võtnud, tagastatakse auhind Südameapteegi kontorisse ning väljastamisele see ei kuulu.

5.9. Kampaanias osalemist ja võidu korral auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale kasutada võitja nime sotsiaalmeedias, PR-kampaaniates, reklaamidel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata.

5.10. Kampaanias osalemisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks seoses auhinna võitja väljaselgitamise, võitja nime avaldamise ja auhinna kättesaamisega, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

6. Auhindadega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

7. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

8. Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaaniaga korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@sydameapteek.ee

9. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.

Sulge

Toote tagasiside