Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekKontaktid

Kontaktid

Pharma Holding OÜ

Veerenni 53a, Tallinn

telefon 6051780
info@sydameapteek.ee

Apteekide kontaktid

Asukohad ja telefoninumbrid

Juhatus

Risto Laur Tegevjuht, juhatuse liige

risto.laur@sydameapteek.ee

Tiina Varend Finantsjuht, juhatuse liige

tiina.varend@sydameapteek.ee

Piirkondade juhtimine

Triinu Entsik-Grünberg Põhja-Eesti piirkonnajuht

triinu.grynberg@sydameapteek.ee

Heli Pilar Lääne-Eesti piirkonnajuht

heli.pilar@sydameapteek.ee

Ilme Piirisalu Kesk-Eesti piirkonnajuht

ilme.piirisalu@sydameapteek.ee

Olga Jefimova-Tšerednik Ida-Eesti piirkonnajuht

olga.jefimova@sydameapteek.ee

Piret Stokkeby Lõuna-Eesti piirkonnajuht

piret.stokkeby@sydameapteek.ee

Juhtkond

Evelin Härma Müügiosakonna juht

evelin.harma@sydameapteek.ee

Mari Sumberg Turundus- ja kommunikatsioonijuht

mari.sumberg@sydameapteek.ee

Õrne Lainde Personalijuht

orne.lainde@sydameapteek.ee

Kristjan Kilp Arendusjuht

kristjan.kilp@sydameapteek.ee

Raimo Einer Tarne- ja sortimendijuht

raimo.einer@sydameapteek.ee

Rainar Mudas Haldusjuht

rainar.mudas@sydameapteek.ee

Raamatupidamine

Eve Saagim Pearaamatupidaja

eve.saagim@sydameapteek.ee

Sulge

Toote tagasiside