Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
Südameapteek
Kosmeetika
Löwengrip Care & Color kosmeetikasari

Löwengrip Care & Color kosmeetikasari

Löwengrip Südameapteek

Löwengrip Care & Color – Rootsi tippkvaliteet tegusale naisele

Rootsi naised teavad, et hoolitsetud ja niisutatud nahk paneb aluse enesekindlusele. Löwengrip Care & Color toob selle võluva Rootsi tippkvaliteediga lihtsuse ja särava naha nüüd ka Eestisse.

Löwengrip Care & Color  – Rootsi apteekide nr 1 juuksehooldussari

Löwengrip Care & Color (LCC) on 2012. aastal Rootsis asutatud ilubränd tundlikule nahale. Juukse, näo- ja kehatoodete põhiomaduseks on naha rahustamine, niisutamine ja juuste ning keha eest õrnalt, kuid tulemuslikult hoolitsemine.

Löwengrip Care & Color tooted on arendatud põhimõttel, et iga toode lahendab konkreetse probleemi

LCC tooted on arendatud põhimõttel, et iga toode lahendab konkreetse probleemi – kuiv nahk saab niisutatud, ärritunud nahk saab rahustatud, hall jume saab säravaks, juuksed terveks.

Tegemist on apteegi tippkvaliteediga, kus spetsiaalselt põhjamaises kliimas toodetud ja testitud juukse- ja nahatooted on ülitõhusad ning teevad seda, mis pakendil kirjas. Samas on toodete koostis õrn ja tundliku naha vajadusi arvestav.

LCC juuksehooldustooted on Rootsi apteekides enimostetud ilukaup ning suurimaks hitiks juuste kategoorias on hõbešampoon Blonde Perfection Silver Shampoo, kuivšampoon Good To Go ja nahahooldusest roll-on deodorant Count On Me. Seda muide ostetakse üks iga kolme minuti järel.

Count On Me roll-on deodorant on Rootsis niivõrd populaarne, et iga 3 minuti järel ostetakse Rootsis üks Count On Me deodorant.

Tooted tundlikule nahale

Ilutoodete kasutamine võib pakkuda naudingut ka siis kui sul on tundlik nahk.

Olles ise kannatanud allergiate, astma, akne ja tundliku ning ärrituva naha probleemide käes, soovis Isabella Löwengrip luua ilutooted, mis teda aitaksid. Kuna ta oli proovinud kõike, mida apteekides ja tavakaubanduses pakuti ning enamik tooteid teda ei rahuldanud, otsustas naine alustada nullist.

Probleemipõhine lähenemine tähendas kahe lapse ema ja ettevõtja jaoks seda, et tulemus pidi olema konkreetne – LCC ilutoodete kasutamine on lihtne, kiire, tõhus ja samas pakub skandinaavialikku naudingut.

See tähendab, et isegi kui sul on tundlik või allergiline nahk, siis lisaks kvaliteetsele tulemusele, näevad ilutooted ka head välja ja lõhnavad meeldivalt. See on põhjus, miks Löwengrip on saanud paljude kvaliteetkosmeetika-armastajate lemmikbrändiks.

Löwengrip Care & Color tooteid kasutab näiteks ka rootslannast Oscari võitja Alicia Vikander.

Löwengrip Care & Color ilutooted on Sulle

  • kui sul on tundlik või allergiale kalduv nahk
  • kui elad keskkonnas, kus kuiv ja külm õhk vahetub sageli sooja või konditsioneeritud õhuga
  • kui pead oluliseks, et tooted oleksid tõhusad, samas naha vastu õrnad
  • kui hindad ilutoodete väga kõrget kvaliteeti
  • kui hindad kiireid, lihtsaid ja meeldivaid iluprotseduure

Löwengrip tooted leiad eksklusiivselt vaid 8-st suuremast Südameapteegist (Veerenni , Ülemiste, Lasnamäe Centrumi, Peetri, Kakumäe, Nõmme, Magistrali, Pirita, Saare Selveri).

Vaata kõiki Löwengrip Care & Color tooteid siit.

Allikas: Löwengrip Care & Color

Sulge

Toote tagasiside