Mark+ Chappell Serene-Um Calm looduslikud tilgad 100 ml

9,86 €

0,10 €/m


Toimeaine / Koostis
Looduslik rahustav söödalisand

Serene-UM Drops Cats & Dogs 1-10 kg.

Looduslik täiendsööt hüperaktiivsete, rahutute ja/või agressiivsete kasside ja koerte rahustamiseks.

Koostis: vesi, kaltsiumkloriid, polüsorbaat, nikotiinamiid, inositool, naatriumkarboksümetüül-tselluloos, kunstlik tuunikala maitseaine, glütseriin, L-trüptofaan, tauriin, B6-vitamiin, sidrunhape, sorbiinhape, metüülparabeen, propüülparabeen, D3-vitamiin, E-vitamiin, tsinkkloriid, naatriumseleniit.
Lisatud söödalisandid (kg kohta). Järgelemendid: kaltsium (kloriidina) 3800 mg, tsink (tsinksulfaat) 27 mg, seleen (naatriumseleniidina) 0,06 mg. Vitamiinid: B3-vitamiin (nikotiinamiid) 5200 mg, inositool 5200 mg, B6-vitamiin 2800 mg, D3-vitamiin 200.000 IU, E-vitamiin (all-rac-alfa-tokoferoolatsetaat) 100 mg. Aminohapped: L-trüptofaan 3000 mg, tauriin 3000 mg.
Analüütiline koostis: toorproteiin 0,16%, toorõlid ja -rasvad 0,26%, toorkiud 0,22%, niiskus 95,31%, toortuhk 0,93%.

Toime: L-trüptofaan on toiduproteiinis leiduv aminohape, mis on serotoniini (osaleb inimeste ja loomade une reguleerimises) eellane. Pärast L-trüptofaani tarbimist toiduga tõuseb loomade organismis selle aminohappe sisalduse tase ning see toetab küllastus-ja rahulolutunde tekkimist. See preparaat toimib samal põhimõttel. Lisaks sisaldab preparaat vajalikke vitamiine (A-, D-, B3- ja B6-vitamiine) ja aminohappeid (trüptofaan ja tauriin) ning mikroelemente mis kõik koos töötavad terve lemmiklooma heaks.
Kasutamine: soovitav kasutada äikesetormide, ilutulestike, reisimise ja üldise rahutuse korral. Enne kasutamist õrnalt pudelit raputada. Soovituslik kogus lahust valada söötmise alguses vähesele kogusele toidule, et loom vajaliku koguse preparaati kindlasti ära sööks. Seejärel anda ülejäänud toit. Samuti võib preparaati valada ka lemmiklooma joogivee või piima sisse, või siis manustada otse suhu. Soovituslikud kogused: kassid kaaluga kuni 2,5kg anda ½ teelusikat kaks korda päevas; kassid 2,5kg-5kg anda 1 teelusikatäis kaks korda päevas; koerad kaaluga kuni 5kg anda 1 teelusikatäis kuni kolm korda päevas; koerad kaaluga 5-10kg anda 2 teelusikatäit kuni kolm korda päevas. Preparaat on mõeldud kasutamiseks vaid vajalikel perioodidel. Värske puhas joogivesi hoida alati saadaval.

Parim enne ja partii: vt pakendilt

Säilitamine: kuivas ja jahedas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Pakendi suurus: 100ml.

Tootja: Mark&Chapell, UK.

Maaletooja: AS Magnum Veterinaaria, Vae 16, Laagri, Harjumaa 76401, tel. +372 6501920, www.minulemmikule.ee