Meist

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseb 68 apteeki ja Eesti kõige uuem e-apteek. Ettevõte annab tööd enam kui 370-le töötajale üle Eesti. Südameapteegi tugevaim alustala on kõrgelt haritud proviisorid ja farmatseudid, kes teevad oma tööd südamega. Südameapteegid keskenduvad lisaks ravimite müügile ka tervisetoodete pakkumisele ja tervisealasele nõustamisele.   

Südamega apteek südamega apteekrile

Me oleme südamega apteek oma klientidele ja südamega töökoht apteekritele.

Apteekri amet on südamega töö. See ei ole lihtsalt töö, vaid missiooniga amet, mis aitab Eesti inimestel olla terve ja tegus. Apteek on lahutamatu osa riigi esmatasandi meditsiinist ja apteeker kõige lähem ekspert, kelle käest inimesed igapäevaselt tervisenõu küsivad ja abi saavad. Usume, et oma tervise heaks saab ise väga palju ära teha ja meil, apteekritel on siin oluline roll. Kuid selleks, et anda, peab olema endal "tass täis", nagu öeldakse. Südameapteek loob töökeskkonna, mis aitab apteekritel teha südamega tööd.

Sinu süda on õiges kohas! See on meie, Südameapteegi tööandja lubadus, mille lugu saab alguse juba päevast, kui Sa eriala valisid. Südameapteegi roll on Sind toetada, et valitud tee apteekrina oleks värske ja arendav, olenemata ajast. Äsja kooli lõpetades ja tööle asudes või siis juba apteekrina, kel aastaid kogemust.

Ainult Südameapteegis on spetsiaalselt apteekrite jaoks loodud ja välja töötatud motivatsioonipakett, mis sisaldab kolme ainulaadset programmi kõigile oma töötajatele:

  • Ole Terve
  • Pharma Akadeemia
  • Karjääripuu

Tutvu siin kaas- ja koosmõjudega ning saada meile oma CV

              

Iga töötaja tervis on meie südameasi

Ole Terve on esimene tervisepakett Eestis, mis tagab tööandja kulul kõigile apteekritele kaasaegse tervisekindlustuse. Sama palju, kui hoolime oma klientide tervisest, peame oma motivatsioonipaketis oluliseks kõike, mis meie töötajaid aitab olla terve, aktiivne ja elurõõmus. Iga töötaja saab paindlikult valida kolme Ole Terve paketi vahel, mis sisaldavad sporti, tervisekindlustust või mõlemat. Tervisekindlustus katab nii hambaravi kui ka muid tervisega seotud teenuseid. Igaüks teeb valiku oma südame ja vajaduste järgi.

Kõigil Südameapteegi töötajatel on tervise eest hoolitsemiseks veel mitmeid võimalusi:

  • Lisaks 28-päevasele põhipuhkusele on Südameapteegi töötajal võimalik kasutada 3 tervisepäeva kalendriaastas
  • Kõik töötajad, olenemata ametikohast, saavad end kord aastas vaktsineerida gripi vastu
  • Toetame töötajate osalemist Südameapteegi tiimina erinevatel rahvaspordiüritustel

Iga töötaja areng on meie südameasi

Pharma Akadeemia on unikaalne koolitusprogramm, mis on välja töötatud spetsiaalselt apteekritele, et tagada erialane areng ja ekspert-teadmiste värskus. Programm on tuntud ja tunnustatud üle Eesti. Pharma Akadeemias on eraldi moodulid erialakoolituseks, nõustamis- ja kliendisuhte oskuste kasvatamiseks, samuti programmid apteegijuhatajatele ja uutele töötajatele.

Koolitajatena oleme kaasanud farmaatsia- ja meditsiinivaldkonna tipud kui ka meeskonnajuhtimise ja nõustava teenuse mentorid. Just seepärast, et inimeste oskuslik tervisenõustamine on meie jaoks apteegiteenuse kõige väärtuslikum lüli. Pharma Akadeemia toetab meie apteekrite valmisolekut anda parimat tervisenõu ning leida lahendus iga inimese jaoks. Kliendi tervis on meie südameasi.

Karjääripuu aitab igal töötajal leida oma personaalne arengutee Südameapteegis, mis tagab rahulolu tööga. Karjääripuu programmiga aitame igal töötajal leida meie ettevõtte karjääripuus õige koht koos toetava koolitusega, mis annab talle võimaluse end teostada, rakendada oma anded ning teenida lisatulu vallas, mis just teda huvitab. Liikuda võib meeskonnajuhi või eksperdi teed. Võimalus on leida omale kutsumus näiteks mentorina, ilukoolitajana, nõustada inimesi läbi meedia, tehes seejuures jätkuvalt tööd apteekrina. Me arvestame oma programmis, kas oled äsja kooli lõpetanud või juba aastatepikkuse töökogemusega töötaja. Sinu ootused on erinevad, kuid meie jaoks on ühtviisi oluline aidata Sul leida õige teeots erialaseks arenguks, mis toob töörõõmu. Nii tunned, et Su süda on apteekrina alati õiges kohas.

Noorte apteekrite järelkasv on meie südameasi

Pakume Tartu Ülikoolis õppivatele proviisoritudengitele ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õppivatele tudengitele võimalust sooritada praktikaid üle Eesti. Praktikandi kõrval on professionaalne praktika-juhendaja, sisse aitab elada isiklik mentor. Kogu praktika periood Süameapteegis on tasustatud. Praktikant saab meie juures lisaks praktika sooritamisele kogemuse ilu- ja tervisetoodete nõustajana.Tudeng saab osa Südameapteegi töötajate soodustustest ja motivatsioonipakettidest.

Tublile tudengile-praktikandile on peale kooli lõpetamist meie juures tagatud paindliku tööajaga töökoht sobivas Südameapteegis.


Peamine on suur süda. Kõik muu on õpitav.

Kui Sulle kõik eelnev tundub sümpaatne, astu kampa ja teeme siis juba üheskoos nii, et Eestis liiguks ringi üha rohkem rõõmsaid ja terveid inimesi.

 AAA

Saada oma CV