Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekPüsikliendile

Püsikliendile Registreeri kliendiks

Südameapteek kliendikaart

Sinu soodustused

Oled noorem kui 60 aastat

 • Kogud 5% boonusraha igalt ostetud tervisetootelt v.a. kliendikaardipakkumised.
 • Iga kulutatud euro kohta koguneb Sinu kliendikaardile seega 5 senti boonusraha, mille saad just Sulle sobival ajal ära kasutada järgmise ostukorvi eest tasudes. Kogutud boonusraha kajastub ostutšekil boonuspunktidena ja seda saad kasutada igal aastal kuni 31. jaanuarini (k.a.).
 • Saad osa hooajalistest eripakkumistest käsimüügiravimitele, vitamiinidele ja toidulisanditele ning teistele tervisekaupadele.
 • Oma sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on kõik tavahinnaga tervisetooted* Sulle -10% soodsamad (v.a. sooduspakkumised ja ravimid).
 • Proviisori hea nõu on alati pealekauba. Sinu tervis on meie Südameasi.

Oled vanem kui 60 aastat

 • Saad kohe 5% allahindlust kõikidelt toodetelt, v.a – retseptiravimid ja kliendikaardipakkumised.
 • Oma sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on tavahinnaga tervisetooted* Sulle 5% asemel tervelt 10% soodsamad (v.a. sooduspakkumised ja ravimid)
 • Kui saad 60-aastaseks, ei pea Sa sellest apteegis teatama — Sinu kliendikaardi tingimused muutuvad automaatselt. Kogutud boonusraha jääb Sulle alles ja saad seda kasutada ostude eest tasumisel kuni 31. jaanuarini (k.a).
 • Pensionärid, kellel on Tallinna Ühiskaart, saavad iga kuu 10% allahindlust maksimaalselt 50eurose ostu pealt kuus – kõikidelt toodetelt, v.a retseptiravimid ja kampaaniahinnaga tooted.
 • Proviisori hea nõu on pealekauba.

Kõigile kliendikaardi omanikele

Kõik kliendikaardi omanikud saavad soodustusi nõustamis- ja mõõtmisteenustelt ning iga kuu erinevaid kliendikaardipakkumisi.

Kliendikaardi tingimused

 1. Südameapteegi kliendikaardi saab vormistada kõikides Südameapteekides või Südameapteegi kodulehel www.sydameapteek.ee.
 2. Kliendikaardi saab registreerida vähemalt 16-aastane füüsiline isik. Registreerimiseks tuleb täita taotlus ning nõustuda kliendikaardi üldtingimustega. Kliendikaart väljastatakse tasuta.
 3. Ühele isikule väljastatakse üks kliendikaart. Kliendikaart on personaalne ja mõeldud kasutamiseks.
 4. Apteeker väljastab vastavalt kliendi soovile plastkaardi või vormistab kliendikaardina ID-kaardi. Registreerimisel apteegis tuleb taotlejal esitada isikut tõendav dokument ning kinnitada ankeedil nõustumist kliendikaardi üldtingimustega.
 5. Südameapteegi kodulehel saab kliendikaardina registreerida ID-kaardi. Isikusamasus tuleb tuvastada ID-kaardi või Mobiil-ID-ga.
 6. Südameapteegi kodulehel on kliendil võimalik hallata ja muuta oma kliendikaardiga seotud andmeid.
 7. Soodustuste saamiseks ja boonusprogrammis osalemiseks tuleb kliendikaart esitada apteekrile enne ostude sooritamist. Apteekril on õigus isiku kontrollimiseks küsida isikut tõendavat dokumenti.
 8. Kliendikaardi üldtingimustega nõustude kinnitab klient, et nõustub oma mittedelikaatsete isikuandmete töötlemisega Pharma Holding OÜ ja volitatud töötlejate poolt kliendikaardi üldtingimustes toodud eesmärkidel.
 9. Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Pharma Holding OÜ ( – registrikood 12009590, aadress Lelle 22, Tallinn 11318).
 10. Kliendi isikuandmete volitatud töötlejad on:
  – Südameapteegi kaubamärgi all tegutsevad apteegid (www.sydameapteek.ee/apteegid);
  – Apteekide Infotehnoloogia OÜ, kes haldab kassasüsteeme ja andmebaasi;
  – Telia Eesti AS, kes pakub serveriteenust andmete säilitamiseks.
 11. Kliendikaardi taotlemisel esitatud isikuandmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmeid kasutakse kliendile uudiskirjade, pakkumiste ja boonusraha saldo kohta info saatmiseks. Info saatmiseks küsitakse kliendilt eraldi kinnitus.
 12. Südameapteegil on õigus muuta ühepoolselt kaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi või hinnakirja, teatades sellest 1 kuu ette kodulehel www.südameapteek.ee
 13. Kliendil on igal ajal õigus nõuda tema isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või tema isikuandmete kustutamist või sulgemist. Südameapteek teeb palutud toimingu hiljemalt kahe tööpäeva jooksul alates kliendi kirjaliku avalduse esitamisest lähimas Südameapteegis või avalduse esitamisest e-aadressil kliendikaart@sydameapteek.ee.

Ühiskaart

Tallinna pensionärid saavad Ühiskaardiga kõikidest Südameapteekidest käsimüügiravimeid ja tervisetooteid tavahinnast soodsamalt.

Enne esmakordse ostu sooritamist tuleb ühiskaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi kliendikaardiga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid kliendikaardist ja kõik ühiskaardi soodustused laienevad automaatselt.

Registreerimiseks on vaja järgmisi dokumente:

 • Isikustatud Ühiskaart (roheline kaart),
 • isikut tõendav dokument ja
 • Südameapteegi kliendikaart (kliendikaardi puudumisel väljastatakse see kohapeal – tasuta)

10% allahindlust

Kõik Tallinna Ühiskaardi omanikest pensionärid saavad 10% allahindlust kõikidelt ostudelt, v.a -retseptiravimid ja kampaaniatooted. Seejuures ei tohi soodustuse summa ühes kalendrikuus ületada 5 eurot.

 

Eesti Patsientide Liidu tervisekaart

Tervisekaardi omanikule kehtivad samad soodustused, mis Südameapteegi kliendikaardi omanikule. Enne esimese ostu sooritamist tuleb tervisekaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi kliendikaardiga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid kliendikaardist ja kõik selle soodustused laienevad liidu liikmetele automaatselt.

Loe tervisekaardist lähemalt siit.

Partnerkaart

Partnerkaardiga kehtib 5% allahindlus kõigile tervisetoodetele, v.a kampaaniapakkumised ja Südameapteegi kliendikaardipakkumised.

Partnerkaart kehtib Kakumäe Selveri, Paide Selveri ja Peetri Selveri Südameapteegis.

Sulge

Toote tagasiside