Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
Südameapteek“Võta Quixx, võida iPhone 7” kampaania reeglid

“Võta Quixx, võida iPhone 7” kampaania reeglid

Quixx kampaania

Südameapteegi “Võta Quixx, võida iPhone” kampaania reeglid

Kampaania on lõppenud.

1. Kampaania

1.1. Südameapteegi “Võta Quixx, võida iPhone” kampaania on perioodil 01.11.2017 kuni 30.11.21017 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Pharma Holding OÜ, registrikood 12009590 (asukoht: Veerenni 53a, Tallinn 11313; edaspidi korraldaja).

2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias võivad osaleda kõik, kes ei ole Pharma Holding OÜ, Pharma Group OÜ, D/V/S/ON OÜ ning OÜ Berlin-Chemie Menarini Eesti töötajad.

2.2. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Südameapteegist vähemalt üks Quixx toode, nõustuda kampaanias osalemisega tagasisideterminalidesse loodud rakenduses ning sisestada oma telefoni number. Kampaania reeglid on leitavad aadressilt  www.sudameapteek.ee/quixx

2.3. Auhinnaloosis osalevad kõik kliendid, kes on ostnud Südameapteegist Quixx toote ning kes on oma telefoni numbri sisestanud tagasisideterminali ekraanile.

2.4. Mitme toote ostmise korral võib soovi korral ostu sooritada erinevate tehingutena ning sisestada telefoninumbrit vastav arv kordasid.

3. Kampaaniatooted on kõik Quixx tooted.

4. Kampaania auhind

4.1. Kampaania auhinnaks on iPhone 7 32GB.

4.2. Kampaania auhind antakse võitjale üle füüsilise auhinnana ning Kampaania auhinda rahas ei väljastata.

4.3. Kampaania auhinna võidust teavitatakse võitjaid telefoni vahendusel.

4.4. Auhinna võitja nimi avaldatakse Kampaania veebilehel ning Südameapteegi Facebooki lehel

4.5. Auhinna kättesaamine kinnitatakse võitjaga hiljemalt 15.12.2017. Kui võitja ei ole hiljemalt nimetatud kuupäeval auhinna vastuvõtmise soovi kinnitanud, on Korraldajal õigus loosida auhind välja teisele Kampaanias osalejale.

4.6. Kampaanias osalemist ja võidu korral auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale kasutada võitja nime sotsiaalmeedias, PR-kampaaniates, reklaamidel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata.

4.7. Kampaanias osalemisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks seoses auhinna võitja väljaselgitamise, võitja nime avaldamise ja auhinna kättesaamisega, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

5. Auhindadega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

7. Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaaniaga korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@sydameapteek.ee

8. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.

Quixx on looduslik vahend nohu leevendamiseks – loe rohkem siit

Vaata tooteid

Sulge

Toote tagasiside