RASEDUSTEST VIOLA VARAJANE NÄDALATEGA N2

16,01 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
RASEDUSTEST
Kogus pakendis
N2

Tootetutvustus, otstarve
Viola varajast rasedustesti on võimalik teha juba 2-3 päeva enne oodatava menstruaaltsükli algust. Lisaks määrab test raseduse korral ka rasedusnädalaid.
Selles pakendis on 2 testi.

Kasutamisjuhised
Testi võib läbi viia ükskõik millisel ajahetkel, kuid soovitatakse siiski kasutada varahommikust uriiniproovi, kuna sellel ajal on hCG kontsentratsioon uriinis kõige kõrgem. Kui hCG kontsentratsioon on liiga madal, võib test anda negatiivse tulemuse isegi siis, kui te võte rase olla.
hCG taset mõjutavad ravimid ja haigused, mis võivad samuti anda valesid tulemusi. Rasestumisvastased tabletid siiski ei mõjuta testi tulemusi kuidagi.
Kuna test on ülitäpne, tuvastab test hCG taseme juba esimestel raseduspäevadel. Kuna aga märkimisväärsel hulgal rasedusi katkeb esimesel paaril nädalal (50% esimese 1-4 nädala jooksul), võib test anda eksitavaid tulemusi.

Variant 1. Hoidke testpulka õrna uriinijoa all 3 sekundit.
Variant 2. Kastke testpulk 3 sekundiks topsi kogutud uriini sisse, jälgides samal ajal maksimaalset uriini taseme joont testil.

Asetage test 5 minutiks fooliumpakendile. Palun pange valmis ka kasutusjuhend rasedusnädala määramiseks, et selle abil õigesti testi tulemusi tõlgendada. Kui 5 minutit pärast testi sooritamist ilmub tulemuse aknasse 2 joont on test positiivne ning teil on testiga võimalik ka tuvastada rasedusnädal. Selleks tuleb võrrelda testjoone tugevust testi kasutusjuhendil olevate joonistega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Ärge kasutage peale säilivustähtaja möödumist.
Ärge võtke testpulka osadeks. In-vitro diagnostiline vahend enesetestimiseks.
Ära langeta meditsiinilise tähtsusega otsuseid enne raviarstiga konsulteerimist.

Säilitamistingimused
Säilitage temperatuuril 4-30°C.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend sisaldab: karpi, fooliumpakend 2 testpulgaga, kuivatusainet ning kasutusjuhendit. Lisaks vajate: kella ja vajadusel anumat (topsi) uriini kogumiseks.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja CARE diagnostica. Maaletooja: Selfdiagnostics OÜ, A. Lauteri 5, Tallinn, tel: +372 660 4742

Päritoluriik
Austria