SA MELATONIIN FORTE 1,9MG N30

7,90 €

0,26 €/tk


Toimeaine / Koostis
Melatoniin
Toimeaine kogus
1.9 MG
Kogus pakendis
N30


MELATONIIN 1,9 mg
Netokogus: 14,4 g. 30 kapslit.

Toidulisand uinumise heaks.
Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut) ning kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi (kasulik toime saavutatakse 0,5 mg minimaalannusega, mis tuleb sisse võtta enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval pärast sihtkohta saabumist).
Annustamine: 1 kapsel päevas enne magamaminekut.
Päevane annus 1 kapsel sisaldab: 1,9 mg melatoniini.

KOOSTISOSAD: täielikult rafineeritud sojaõli, želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, vesi, glaseeraine meevaha, toiduvärv titaandioksiid, melatoniin.
HOIATUSED: Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal ning autoimmuunhaiguste korral! Lastel kasutada vaid arsti ettekirjutusel! Peale toidulisandi manustamist ei ole soovitatav juhtida autot ega käsitseda masinaid! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse ja niiskuse eest kaitstult.

Ei sisalda: kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ning säilitusaineid, magusaineid, nisu, kala, suhkrut ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

www.südameapteek.ee

Tootja: International Health Solutions Ltd, Suurbritannia. Toodetud Südameapteegi apteekidele.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.