SA MELATONIIN KAPSLID 1MG N90

13,90 €


Toimeaine / Koostis
Melatoniin
Toimeaine kogus
1 MG
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N90

MELATONIIN 1 mg
Toidulisand. 90 kapslit. Netokogus: 43,2 g.
Toidulisand uinumise heaks

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut) ning kergendab ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi (kasulik toime saavutatakse 0,5 mg minimaalannusega, mis tuleb sisse võtta enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval pärast sihtkohta saabumist).
Annustamine: 1 kapsel päevas enne magamaminekut.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: 1 mg melatoniini.

KOOSTISOSAD: täielikult rafineeritud sojaõli, želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, vesi, glaseeraine meevaha, toiduvärv titaandioksiid, melatoniin. GMO-vaba.

HOIATUSED: Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal ning autoimmuunhaiguste korral! Lastel kasutada vaid arsti ettekirjutusel! Peale toidulisandi manustamist ei ole soovitatav juhtida autot ega käsitseda masinaid! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

SÄILITAMINE: Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril kuivas kohas, valguse ja niiskuse eest kaitstult.

www.südameapteek.ee


TOOTJA: International Health Solutions Ltd, Suurbritannia. Toodetud Südameapteekidele.
MAALETOOJA: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.