SCUDOTEX PÕLVIKUD AVATUD VARBAOSA 140DEN T3 NATURE(S598NA/3)

16,11 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
PÕLVIKUD

Tootetutvustus, otstarve
Põlvikud avatud varbaosaga, keskmise-tugeva rõhuga 19-22 mmHg, 140 DEN.

Avaldavad jalgadele kasulikku mikromasseerivat mõju ning soovitatakse kanda venoosse puudulikkuse, veenilaiendite ja tursete korral. Vähendavad veenitromboosi riski, vähendavad suurenenud verekogust jalas, soodustavad venoosse refluksvere väljaviimist jalast. Sobivad vereringe stimuleerimiseks istuva või seisva tööviisi korral.

Avatud varbaosaga toodete suuruse valik ei olene jalanumbrist, vaid pahkluu ja põlvealusest ümbermõõdust, sobiva suuruse leiavad tüsedamad, kelle jalanumber on väike ning pikad inimesed, kelle jalanumber on suurem - rõhk pahkluul on õige. Tooted ei survesta varbaid, varbaid saab vabalt liigutada, kanda plätusid.

Avatud varbaosaga tooted sobivad kandmiseks varvaste kõverdumise ja jalapöia muutuste korral, probleemide korral varbaküüntega.

Põlvikud on võrkkoelised, õhku läbilaskvad, tugevdatud kannaosaga, varjavad väiksemaid defekte naha pinnal. Sobivad meestele ja naistele.

Koostis: Polüamiid 77%, elastaan 23%.

Suurus 3 (pahkluu ümbermõõt 21-23 cm; põlvealune ümbermõõt 33-35 cm; kannast põlvealuseni 38-40 cm); värv Nature - tumedam nahatoon.

Pahkluu ümbermõõt võetakse pahkluu kõige kitsamast kohast, põlvealune ümbermõõt võetakse põlve alt kõige kitsamast kohast, kannast põlvealuseni mõõt on mõõdetuna seistes põrandast.

Tootja
Maaletooja: EPP OÜ, Pärnu mnt 7a, Karksi-Nuia, 69103 Viljandimaa, 4430930

Päritoluriik
Itaalia