Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
Südameapteek
Silmad
Glens tagavara lugemisprillid, mis mahuvad ka rahakotti

Glens tagavara lugemisprillid, mis mahuvad ka rahakotti

Glens lugemisprillid on kõige väiksemad, kõige õhemad, kõige kergemad, kõige nähtamatumad prillid, mis aitavad hädast välja siis, kui tavalisi lugemisprille pole kaasas.

Glens_lugemisprillid

Glens lugemisprillid on kõige väiksemad, kõige õhemad, kõige kergemad, kõige nähtamatumad prillid, mis aitavad hädast välja siis, kui tavalisi lugemisprille pole kaasas.

Glens lugemisprillid – eestlaste leiutis

Eestis leiutatud Glens tagavara lugemisprillid mahuvad igale poole, on praktiliselt nähtamatud ja maksavad nii vähe, et neid saab soetada nii mitu tükki, kui vajalik tundub ja panna ootele sinna, kus prillid alati olema peaks.

Nagu paljud suured ideed selles maailmas, nii tekkis ka mõte pea nähtamatustest Glens lugemisprillidest isiklikust vajadusest. Lugemisprille valmistava ettevõtte Glens loojaks on investor Andrei Astapenko, kes oma aktiivse elustiili tõttu viibib tihti töökohustuste asjus reisidel ja tegeleb paljude hobidega.

Ta tundis tihti vajadust tagavara lugemisprillide järele, mida ta oleks saanud lihtsalt panna rahakotti, kaasa võtta lennuki pardal kasutamiseks, panna raamatu või tahvelarvuti kaante vahele või kanda neid igal pool kaasas tagataskus.

Kolm aastat tagasi hakkaski Andrei Astapenko välja töötama täpselt selliseid prille, mille järele ta suurt vajadust tundis. Ta jagas oma ideed hästi tuntud Eesti puidust prilliraamide disainerile Karl Annusele, kes seejärel visandas toote prototüübi.

 

Karl Annus Glens prillide disainer

Glens prillide auhinnatud disain

Ometi, juba enne, kui Glens lugemisprillid läksid tootmisesse, võitis Karl Annus

Selliste auhindadega on kaasnenud prillidele tunnustust nii Eestis kui ka teistes riikides.

Kuidas valmisid Glensid?

Siiski, peale esimese auhinna võitu, läks veel aega, kuni eelnevalt disainitud toode jõudis tootmisfaasi, põhjuseks oli kõige sobilikuma materjali leidmine. Erinevatel Eesti tootmisettevõtetel puudusid vajalikud tootmiskogemused ja seetõttu hakati otsima mujalt.

Lõpuks leiti ettenähtud oskustega tootjat Saksamaalt.

Prillidisain, mida varem pole nähtud

Kolm punkti prillikaarel aitavad leida õige kinni hoidmise asendi prillide ninale asetamiseks ja vajadusel prillide asetuse korrigeerimiseks.

Esialgu võib tekkida tunne, et prillid kukuvad ära aga see tuleneb vaid asjaolust, et prillid on väga kerged. Lisaks sellele, et prillid on pea nähtamatud, ei ole neil ka suurt kaalu – prillid kaaluvad alla 1 grammi.

Glens prillide kasutaja harjub sellise kerge mugavusega kiiresti ning ebakindlustunne kaob. Glens prillikaar on elastne ja disainitud nii, et sobiks igale ninakujule.

Pole ühtegi põhjust karta, et prillid kukuvad maha või hakkavad pigistama, prillikaar on elastne ja toode on disainitud täpselt selliseks, et see sobib igale ninakujule.

Glens lugemisprillid

Glen lugemisprillide tugevusastmed

Praegu on prillid saadaval kolmes tugevusastmes

  • +1,5dpt,
  • +2,0dpt
  • +2,5dpt.

Lugemisprille saab kasutada ilma silmaarsti retseptita.

Glens prillid aitavad hädast välja siis kui tavaprille pole kaasas

Glens lugemisprillide arendajate põhimõtteks on pakkuda taskukohast toodet, mis oleks kättesaadav kõikjal ning prillide kadumisel ei tekiks suuremat kulu uue paari soetamisega.

Nad toonitavad, et eesmärgiks ei ole tavaliste lugemisprillide asendamine, vaid lihtsalt pakkuda toodet, mis oleks koheselt tagataskust ja rahakotist võtta, kui mingil põhjusel tavaprille pole kaasas.

Glens_prillid

Lugemisprillid, mis mahuvad rahakotti

Prillide pakend on pangakaardi suurune, seega mahub ta igale poole: kaardihoidjasse, telefonikaante vahele, taskusse ning kõige väiksemasse käekotti.

Hetked, mil oleks hea kui käepärast oleks tagavaraprillid

Pane nad ette näiteks kaupluses, kui etiketil tekst liiga väikeseks osutub, restoranis menüü või arvega tutvumiseks, raamatu lugemiseks reisil.

Prille saab kasutada ka rannas koos päikeseprillidega.

Meie kliendid on väga leidlikud ja kasutanud prille ka paljudel teistel puhkudel teatris, garaažis, ehetega lähemalt tutvumisel, kingitusena jne.

Glens_lugemisprillid

Tagasiside klientidelt

Tagasiside Glens lugemisprillide kohta on olnud väga positiivne. Glensid on innovaatilised, stiilsed ja esindavad Eesti disaini.

Tagavaraprillid on miskit uut, mida keegi pole varem teinud.

Glens prillid on igati käepärane lahendus inimestele, kes tihtipeale unustavad oma prille kaasa võtta või ei leia neid siis, kui on kiirelt vaja. Tee Sinagi enda elu kergemaks koos Glens prillidega.

Glens lugemisprillid on müügil Südameapteekides. Leia lähim Südameapteek siit!

Täienda oma selleaastast kingikotti üllatavate tervislike kingilisadega. Vaata jõulupakkumisi ja leia kingiideid siit

Kingiideed

Sulge

Toote tagasiside