Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekAprill on südame sõbra kuu!

Aprill on südame sõbra kuu!

Sudameapteek-varjupaik

 

Südame eest hoolitsemisel saame me ise kõige rohkem ära teha. Peale tervisliku ja mitmekülgse toitumise vajab süda, et Sa liiguksid piisavalt – vähemalt 30 minutit päevas.

Tihtipeale on nii, et värskes õhus liiguvad kõige rohkem just need inimesed, kelle kodus liputab saba armas neljajalgne südame sõber – sõber, kellega koos elamine ja tegutsemine mitte ainult ei tee tee südant soojaks, vaid aitab südamel ka terveks jääda.

Sellepärast kutsuvad Südameapteek ja KRKA sel südamekuul üles mõtlema just koera võtmise peale. Ja et meie Varjupaikades ootavad pikisilmi kodu väga paljud toredad lontud, siis tasuks esimena lemmikut otsima minna just Eesti varjupaikadesse.

Südameapteek ja Varjupaik

Süda vajab liikumist ja tööd

Süda vajab tööd. Süda tahab, et Sa liiguksid vähemalt 30 minutit päevas. Koos südame sõbraga on see lausa lust. Loomulikult ei alahinda me ka kõike seda ilusat ja suurt emotsioonaalset tuge, mida üks südame sõber sulle pakub. Ja vastupidi.

Südameapteek-vota-koer-varjupaigast

Mis siin enam oodata, võta!

Varjupaikade MTÜ-s on palju armastusväärseid tegelasi, kes otsivad endale samuti südame sõpra. Leia endale aprillis Varjupaikade MTÜ-st lemmik ja Südameapteek ja KRKA kingivad Sulle ja Sinu uuele sõbrale ühe kasuliku stardipaketi paljude vajalike tervist toetavate toodetega. Võta Varjupaigaga ühendust – alusta siit!

 

Veterinaariatooted-Südameapteegist

Rõõm kuulda!

Kas teadsid, et Südameapteegis on lai veterinaariatooteid, et kõik karvased ja sulelised südame sõbrad terved ja rõõmsad oleksid. Vaata valikut siit.

Sa ei saa võtta südame sõpra?

Arusaadav. Põhjuseid võib olla miljon. Kuid paneme sulle südamele, et Sa ei unustaks iga päev vähemalt 30 minutit liikuda. Jalutuskäigust piisab. Ja kui vajad oma südamele lisajõudu, leiad valiku kasulikke südametervisetooteid siit.

Kui tahaksid Varjupaikade MTÜ-d toetada annetusega, siis seda saad teha siin.

Kuidas oma südame tervise eest veel hoolitseda – loe siit!

Sulge

Toote tagasiside