SYMBIOSYS ALFLOREX N30

25,66 €

0,86 €/tk


Toimeaine / Koostis
Bifidobacterium infantis
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus
SYMBIOSYS Alflorex on ainuke preparaat Euroopas, mis sisaldab patenteeritud bakteritüve Bifidobacterium infantis 35624®.
Selle bakteritüve kasutamine suurendab soolestiku jaoks oluliste bifidobakterite osakaalu, mille arvukus võib olla vähenenud mitmete tegurite mõjul, nagu näiteks ravimite (eriti antibiootikumide) tarvitamine, viiruslikud, bakteriaalsed või parasitaarsed infektsioonid, järsk keskkonnamuutus, spetsiaalne dieet või immuunpuudulikkus.

Eriti soovitatud on Alflorex tarvitamine madala-FODMAP* sisaldusega dieedi korral, mil toimub järsk bifidobakterite arvukuse kahanemine soolestikus.

NB! *Madala-FODMAP sisaldusega dieeti soovitatakse järgida lühiajaliselt sooletalitlushäiretega (näiteks soole ärritussündroom) patsientidel vaevuste leevendamiseks, milleks on näiteks kõhuvalu, kõhupuhitus, kõhulahtisus ja kõhukinnisus.

Miks on soolestiku mikrobioota tasakaalustamine oluline?
Soolestiku mikrobiootaks (tuntud varasemalt ka kui "soolestiku mikrofloora") nimetatakse kõiki soolestikus elavaid mikroorganisme, enamasti baktereid ja pärmseeni. Neid on ligikaudu 100 000 miljardit ja seega on soolestikus kümme korda rohkem mikroorganisme kui kogu inimese organismis rakke.
Soolestiku mikrobiootal on oluline osa inimorganismi, eriti seedetrakti tervise säilitamisel. Erinevad tegurid võivad soolestiku mikrobioota tasakaalu häirida. Seda tasakaalu häirumist nimetatakse düsbioosiks. Düsbioosil võivad olla olulised tagajärjed meie pikaajalisele tervisele ja seedetrakti funktsioonidele. Uuringud on näidanud, et soole mikrobioota düsbioosi ravimata jätmisel võib välja kujuneda soole ärritussündroom.

Teatud bakteritüvede, näiteks Bifidobacterium infantis tüvi 35624®, kasutamine õiges koguses aitab meie mikrobioota uuesti tasakaalustada.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Pakend sisaldab ühe kuu varu. Võtta 1 Alflorex® kapsel päevas koos klaasitäie veega. Manustada koos toiduga või ilma.
Gluteeni-, laktoosi-, allergeeni- ja sojavaba. Ei sisalda inuliini*.

*Inuliin ja teised prebiootikumid võivad halvendada soole ärritussündroomi sümptomeid.

SYMBIOSYS Alflorex sobib pidevaks ja pikaajaliseks kasutamiseks.

Sisaldus päevase annuse kohta
Üks kapsel sisaldab 1 miljard bakterirakku.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
SYMBIOSYS Alflorex® peamine koostisosa on bakteritüvi Bifidobacterium infantis 35624®. See tüvi on toodetud spetsiaalsel, patenteeritud mikrokapseldamise meetodil, et kaitsta bakterirakke maohappe eest.

Kõik koostisosad:
Maisitärklis, magneesiumstearaat, hüpromelloos, bakterkultuur B.infantis 35624® (1 miljard bakterirakku kapslis)

Hoiatused
SYMBIOSYS Alflorex on toidulisand, mis ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Kasutamiseks alates kuuendast eluaastast. Lisateabe saamiseks pidage nõu tervishoiutöötajaga.

Teadaolevad koos- või kõrvaltoimed:
- Alflorex-i on lubatud kasutada koos spasmolüütikumide, lahtistite või piparmündiõli preparaatidega.
- Bakteritüvi kaotab oma aktiivsust alkoholi mõjul, seega vältida alkoholi tarbimist paari tunni jooksul pärast Alflorex-i manustamist.
- Samuti vähendavad preparaadi mõju happelised puuviljamahlad. Seetõttu tuleks Alflorex kapslit võtta vee või piimaga.
- Antibiootikumkuuri ajal hoida nende manustamisel kahetunnine vahe.

NB! Oluline on Alflorex®-i võtma hakates teada, et esimeste nädalate ajal võib täheldada kergete muutuste esinemist soolestiku tegevuses. See on normaalne ja mööduv nähtus, mis on tingitud sellest, et Alflorex® hakkab tööle. Oluline on jätkata toote kasutamist igapäevaselt. 

Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas, temperatuuril kuni 25 kraadi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
30 kapslit

Tootja, pakendaja, turustaja
Kohalik esindaja:
BIOCODEX OÜ
Väike-Paala 1
EE-11415, Tallinn, Eesti
info@biocodex.ee, +372 605 6014


Tootja:
Precisionbiotics

Päritoluriik
Iirimaa