Tervisenäitajate test

KliendihindKliendihind 13,00 €

Tavahind 16,00 €

Duration20 minutit


 Tervisenäitajate test sisaldab järgmisi mõõtmisi:

Kehakoostise uuringu käigus määratakse kehakaal, kehamassiindeks, keha rasvasisalduse protsent, keha skeletilihaste protsent ning vistseraalse ehk siseorganeid ümbritseva rasva tase.

Nende näitajate põhjal määrab apteeker-nõustaja Sinu südame- ja veresoonkonnahaiguste riski ning annab Sulle soovitusi elustiili ja vajadusel täiendavate meditsiiniliste konsultatsioonide osas.

Mida on vaja teada enne tervisenäitajate testi tegemist?

  • Tervisenäitajate testi läbi viimine koos nõustamisega võtab aega kuni 20 minutit.
  • Soovitatav on olla vähemalt 2 tundi söömata ja joomata (v.a. vesi).
  • Veresuhkrut ja üldkolesterooli määramiseks võetakse Sinult paar tilka verd sõrmeotsast.
  • Kehakoostise määramiseks astud Sa paljajalu aparaadile nii, et põlved ja selg oleksid sirged ning seejärel võtad kätte ekraanimooduli, hoides käsi sirgelt ees 90-kraadise nurga all kehast.
  • Kehakoostist ei mõõdeta rasedatel ja elektriliste meditsiiniseadmete kasutajatel, nt südamestimulaator jm. Samuti ei saa kehakoostist mõõta vahetult pärast treeningut, pärast suure koguse vedeliku tarbimist ja muude probleemide korral, mis ei luba uuringut teostada.

 

Palume visiidile tulles kanda kaitsemaski ja desinfitseerida käed. Haigussümptomitega inimestele (palavik, köha, nohu) teenuseid ei osutata. Täname mõistva suhtumise eest!

Seotud teenused :

Kõik teenused