ACTICOA – tervislikud šokolaadipärlid

ACTICOA – tervislikud šokolaadipärlid

ACTICOA tervislikes šokolaadipärlites leiduvad kakaoflavanoolid on kasulikud vereringele, vereroonte elastsusele ja immuunsusele.

ACTICOA šokolaadipärlid

Maitsev ja kasulik – need on omadused, mis on kohtunud käsitööna valminud ning 100% ACTICOA™ kakaomassist toodetud šokolaadipärlites.

Tegu on tervisetootega, millele on Euroopa Komisjon väljastanud ametliku teaduspõhise terviseväite: „kakao flavanoolid aitavad hoida veresoonte elastsust, mis aitab kaasa normaalsele vereringele.”

Juba 10 ACTICOA šokolaadipärli tarbimisel päevas (sisaldab 200mg flavanoole):

 • vähendate südame-veresoonkonna haiguste riski (vähendate trombotsüütide kleepumist, kaitsete endoteelirakke liigse oksüdatiivse stressi eest)
 • ning tugevdate immuunsüsteemi põletikuvastast toimet.

Lisaks nimetatud kasulikkusele on šokolaadipärlid ka rikkalikud kaaliumi-, fosfori-, raua-, tsingi, mangaani-, vase-, kroomi- ja magneesiumi poolest ning märkimisväärseks seleeniallikaks.

ACTICOA šokolaadipärlid

 • toetavad vereringet ja aitavad toita lihaseid
 • parandavad aju verevarustust
 • on keemiliste lisa-elementide vabad
 • sisaldavad looduslikke antioksüdante
 • ACTICOA pärlites on säilinud 85% kasulikke kakaoflavanoole. Tavalises šokolaadis on säilinud flavanoolide hulk alla 15%
 • aitavad külma ilmaga hoida käsi ja jalgu soojadena
 • on käsitöö-šokolaad

Loe lisaks ka:

Seotud postitused
 1. 7 sammu tugevama südameni 7 sammu tugevama südameni Selleks, et süda oleks terve elu tugev ja heas vormis, peab igaüks ise astuma oma sammud. Mõne inimese kogu elustiil toetab tema südant, mõnel on vaja astuda üks, mõnel seitse, mõnel aga ainult 10 000 sammu päevas enda elu heaks.
 2. Südamehaigus ja suvi – kuidas hakkama saada? Südamehaigus ja suvi – kuidas hakkama saada? Suvi on aastaaeg, mil viibime palju värskes õhus, teeme aiatöid, käime saunas, sööme grillitud toite ja reisime. Südamehaiged peavad ka suvel ennast hoidma ja mõningaid asju silmas pidama.
 3. Vererõhumõõturid apteegist Vererõhumõõturid apteegist Vererõhumõõtur on seade, mille abil saab kodustes tingimustes vererõhku mõõta. Müügil on eri tüüpi seadmeid. 
 4. Toitumisnõustaja: toidud, mis on südamele head Toitumisnõustaja: toidud, mis on südamele head Millised toidud ennetavad veresoonkonna haiguste tekkeriski? Milliseid toite eelistada ning milliseid pigem vältida? Selgitusi jagab toitumisnõustaja-proviisor Olesja Kuznetsova.
Tootesoovitused
 1. STRONG NATURE KOENSÜÜM Q10 CAPS 30MG N30
  STRONG NATURE KOENSÜÜM Q10 CAPS 30MG N30

  Toimeaine / Koostis
  Ubikinoon

  11,10 €
 2. TERVISEPÜRAMIID KOENSÜÜM Q10 KAPSLID 100MG N30
  TERVISEPÜRAMIID KOENSÜÜM Q10 KAPSLID 100MG N30

  Toimeaine / Koostis
  Koensüüm Q10

  24,66 €