Kuidas aeglustada kortsude tekkimist?

Kuidas aeglustada kortsude tekkimist?

Noorusliku ja terve naha hoidmiseks tuleb oma naha eest hoold kanda. Vichy Liftactive vananemisvastased ampullid on loodud nahka nooruslikuna hoidma.

Mis on esimene nähtav märk naha vananemisest? KORTSUD!

Kortsude teket saab aeglustada, kui kaitsta nahka ja kõrvaldada kahju, mis on tingitud kokkupuutest mitmesuguste välisteguritega (sh saaste, UV-kiirgus, eluviis jm), aga ka naha kaitsevõime häiretest.

Nooruslikuma välimuse saavutamiseks tuleb tõhusalt võidelda igat tüüpi kortsude ja nähtavate kurrukestega ning ennetada sügavate kortsude teket tulevikus. Nahka saab kaitsta ja selle uuenemist toetada, kui varustada nahka õiges koguses vajalike toimeainetega.

VICHY ESITLEB:

LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C VANANEMISVASTASED AMPULLID
AINULT 10 KOOSTISAINET
VÄHENDAB NII KORTSUDE PIKKUST KUI KA SÜGAVUST. VÄHENDAB KIIRESTI JA PÜSIVALT VANANEMISILMINGUID. ANNAB NAHALE UUT ELUJÕUDU. VÄRSKE, TÕHUS JA SUURE TOIMEAINETE SISALDUSEGA

 Vichy Liftactive ampullid

10% PUHAST C-VITAMIINI JA VANANEMISVASTASED PEPTIIDID, MIS

  • TÄIDAVAD KORTSE
  • ERGUTAVAD KOLLAGEENI SÜNTEESI
  • PINGULDAVAD NAHKA
  • TAASTAVAD SÄRAVA JUME
  • EI TEKITA ALLERGIAT
  • EI SISALDA LÕHNAAINEID

Toote toimeainetest ja mõjust annab ülevaate farmaatsiadoktor Marion Nielsen Vichyst.

Miks just ampullid?

Ampullid on maksimaalselt tõhusad, praktilised ja spetsiifilise toimega. Hermeetiliselt suletud valguskindel pakend kaitseb toimeaineid UV-kiirguse, soojuse ja oksüdeerumise eest. Tänu uuele pakendile saime laboris luua leebe koostisega toote, mis ei sisalda säilitusaineid. Samuti on ampullides võimalik kasutada suuremas koguses toimeaineid ja tagada, et need on pealekandmisel – kohe pärast avamist – tõhusad.

Milliseid eeliseid pakuvad ampullid tarbijale?

Ampulle kasutades pole tarvis pead murda, kas pealekantav kogus on õige. Ühest ampullist päevas piisab, et varustada nahka optimaalse toimeainete kogusega, mis tagab kiiresti silmanähtava ja mõõdetava tulemuse. Ampulle võib kasutada enne tavalist näokreemi, et suurendada selle tõhusust.

Kuidas ampullides sisalduv toimeainete segu nahale mõjub?

Liftactivi Peptide-C ampullid sisaldavad kõigest kümmet koostisainet, sh üldtunnustatud dermatoloogilisi toimeaineid, nagu puhas C-vitamiin, biopeptiidide kompleksühend, suure ja väikse molekulmassiga hüaluroonhape ning loomulikult Vichy mineraalvesi. Tulemuseks on vähem märgatavad kortsud ning paremas toonuses ja pehmem nahk. Samuti pinguldab ja niisutab hüaluroonhape nahka ning mineraalvesi tugevdab selle kaitsevõimet.

Kuidas mõjuvad Liftactivi Peptide-C ampullid nahale igapäevasel kasutamisel?

Epidermis näeb kohe välja pringim ja paremini niisutatud. Kümne päeva pärast on nahk siledam ja jume säravam. Ühe kuu pärast on nahk täis uut elujõudu ja kortsud siledamad.

Kui looduslik on Liftactivi Peptide-C koostis?

Enamik meie toimeaineid on looduslikku päritolu, nt hüaluroonhape ja Vichy mineraalvesi.

Kas Liftactivi Peptide-C ampullid sobivad kiirhoolduseks?

Jah, kui soovitakse kiiret efekti näiteks mõne erilise sündmuse puhuks. Siiski soovitame neid kasutada 30-päevase kuurina hommikul ja õhtul, et saavutada parem tulemus.

Millised on 30-päevase kuuri tulemused?

Ühe kuu pärast on märgatavalt vähenenud nii püst- kui ka rõhtkortsud: silmaäärseid kortse on 9% vähem ja otsmikukortse 11% vähem.*

Ampullid vähendavad tõhusalt kortsude kolme mõõdet – sügavust, laiust ja pikkust – ning muudavad jume säravamaks. Naised kinnitavad, et nahk on paremini niisutatud (88%) ja pringim (79%) ning jume säravam (83%).*

* 47 Kaukaasia päritolu naist, kliiniline hindamine 28 päeva hiljem.

DERMATOLOOGILISED TOIMEAINED KÄSIKÄES KLIINILISELT TÕESTATUD TÕHUSUSEGA

Parimad vananemisvastased toimeained tagavad igakülgse mõju, turgutades nahka sügavuti ja parandades selle välimust.

Suure ja väikse molekulmassiga hüaluroonhape: suurepärane pinguldav toimeaine

See nahas leiduv molekul on tuntud oma võime poolest talletada vett nagu käsn, aidates täita kortse ja pinguldada kudesid. Suure molekulmassiga hüaluroonhape moodustab nahapinnal kaitsekihi, mis laseb vett läbi ja muudab naha siidpehmeks. See tugevdab ja tihendab naha kaitsebarjääri ning niisutab, silub ja pinguldab nahka tänu erakordsele täitevõimele ja biosobivusele inimorganismiga.

10% puhast C-vitamiini: esmaklassiline antioksüdant

C-vitamiin, mida on vaja organismi normaalseks talitluseks, hävitab vabu radikaale, võideldes nii kahjuga, mida tekitab oksüdatiivne stress. Samuti on see vananemisvastase toimega, vähendab pigmendilaike, taastab särava jume ning pinguldab ja koorib nahka.

Peptiidid: vananemisvastase toimega aminohapped

Lühike ahel, mis koosneb keskmiselt kolmest kuni viiest aminohappest (di- ja tripeptiididest), edastab impulsse, mis ergutavad kollageeni ja hüaluroonhappe sünteesi. Fibroblastide aktiveerumine suurendab kollageeni tootmist ning tänu sellele muutuvad kortsud ja peened kurrud vähem silmatorkavaks. Seestpoolt täidetud kortsud ei tundu nii sügavad. Vichy kasutab kahetoimelist biopeptiidide kompleksühendit, mille koostisained – riisivalgust saadud oligopeptiidid ja lupiini taimepeptiidid – täiendavad teineteist.

Vichy mineraalvesi suurendab looduslikul moel naha kaitsevõimet

Vähemalt 16 kliinilist uuringut kinnitavad Vichy mineraalvee võimet tugevdada naha loomupäraseid kaitsemehhanisme. Tänu ainulaadsele koostisele, kuhu kuulub 15 mineraalainet, tugevdab see nahka ja suurendab selle vastupanuvõimet igapäevastele ärritajatele.

AMPULLIDE VIIS EELIST

1. Hermeetiliselt suletud: kaitsevad toodet valguse eest, hoides ära toimeainete oksüdeerumise ning tagades parimal moel nende säilivuse ja seega ka optimaalse tõhususe.

2. Lihtne, värske ja tõhus koostis. Parimad vananemisvastased toimeained.

3. Sisaldavad täpselt õiges koguses toimeaineid, et täiendada iga päev naha mineraalaine-, vee-, hüaluroonhappe- ja C-vitamiini varusid.

4. Nahahooldustootes sisalduvate toimeainete värskus ja tõhusus on tagatud igal kasutuskorral. Toode säilib 48 tundi pärast avamist.

5. Üks ampull päevas, millest pool on mõeldud kasutamiseks hommikul ja teine õhtul, soodustab järjepidevat kasutamist.

+ Keskkonnahoidlik ümbris ringlussevõetavast papist. Lihtne ja minimalistlik lahendus. Loputatav ja korduskasutatav aplikaator, mis on valmistatud vastutustundlikult hangitud plastist.

„Tänu suurele vananemisvastaste toimeainete sisaldusele (10% puhast C-vitamiini, biopeptiidide kompleksühend ja hüaluroonhape) täidavad LIFTACTIV SPECIALISTI PEPTIDE-C AMPULLID igat tüüpi kortse ja taastavad särava jume: see kliiniliselt tõestatud toimega toode on pakendis, mis tagab ülitõhusa kaitse ja täpse doseerimise ning tänu millele oleme saanud hoida toote koostise eriti lihtsa.“

LIFTACTIV SPECIALISTI PEPTIDE-C VANANEMISVASTASED AMPULLID: üks ampull päevas hoiab kortsud eemal!“

 

Seotud postitused
  1. Nahaarst: Miks nahk vananeb? Mis asi on eksposoom? Nahaarst: Miks nahk vananeb? Mis asi on eksposoom? Kas teadsid, et 80% naha vananemisest on põhjustatud väliste faktorite poolt? Millised välised faktorid kiirendavad naha vananemist kõige enam?
  2. Kuidas hoolitseda näonaha eest 30-selt? Kuidas hoolitseda näonaha eest 30-selt? Sedamööda, kuidas ilmad külmemaks lähevad, muutuvad igapäevased nahahooldusharjumused üha tähtsamaks. 
  3. Kuidas hooldada näonahka 30- 40- ja 50-aastaselt? Kuidas hooldada näonahka 30- 40- ja 50-aastaselt? Sedamööda, kuidas ilmad külmemaks lähevad, muutub aina tähtsamaks see, millised on teie igapäevased nahahooldusharjumused. 
  4. Akne vastu - La Roche-Posay EFFACLAR näohooldustoodetega Akne vastu - La Roche-Posay EFFACLAR näohooldustoodetega Akne ravi toetavad apteegist saadavad La Roche-Posay EFFACLAR näohooldustooted: näopesugeelid, mitsellaarveed, peitekreem.
Küsi apteekrilt