Armiplaaster Askina Scar Repair

Armiplaaster Askina Scar Repair

Armidel aitab kiiremini ja kergemini paraneda armiplaaster. Armiplaaster sobib nii operatsioonihaavadele, traumahaavadele kui ka põletustele.

Askina Scar Repair - silikoonplaaster armide ennetuseks ja raviks.

Millistele armidele armiplaaster Askina Scar Repair sobib?

Sobib hüpertroofilistele ja keloidarmidele, samuti operatsioonihaavadele (nt keisrilõike haav), traumahaavadele, epiteliseerunud (uue epiteelkoega kattunud) põletusetele jmt.

Kuidas armiplaaster toimib?

Plaaster aitab säilitada naha optimaalse niiskustaseme, mis toetab armi küpsemisprotsessi ja ennetab liigse armkoe teket. Silikoonplaastri kandmine 24 tundi ööpäevas aitab muuta armi pehmemaks ja elastsemaks, kaitsta armi ultraviolettkiirguse eest (eriti oluline värskete armide puhul), vähendada punetust, sügelust ja pingetunnet armi piirkonnas. Samuti pehmendab ja silub ta vanu arme, parandades naha elastsust.

Millal armiplaastrit kasutada?

Plaastrit võib hakata kasutama kohe haava küpsemisfaasi alguses, sellest hetkest peale, kui haav on täielikult sulgunud ja haavaniidid eemaldatud.

Armi kujunemine ehk nn küpsemisprotsess võib kesta kuni kaks aastat. Selle protsessi varases faasis on võimalik armistumist soodsas suunas mõjutada.

 • Plaaster asetada venitamata haavale
 • Plaastrit hoida nahal 24 tundi päevas ja vajadusel võib 1 x ööpäevas eemaldada naha seisundi kontrollimiseks

Parim esteetiline tulemus saavutatakse siis, kui silikoonplaastrit kasutatakse pidevalt 2 - 6 kuu jooksul pärast haava sulgumist.

Millise suurusega armiplaaster valida?

Plaaster on õige suurusega, kui ta katab armi ja ulatub 1 cm üle armi servade.

Kui kaua ühte plaastrit kanda võib?

Plaastrit võib kanda, ära võtta ja uuesti tagasi panna umbes 3 - 7 päeva vältel. Kui plaaster ei kinnitu enam või on määrdunud, tuleb kasutada uut plaastrit.

Loe lisaks:  

Seotud postitused
 1. Mida peaksid arvestama reisile minnes? Mida peaksid arvestama reisile minnes? Kuidas valmistuda reisiks? Reisiapteek: mida pakkida apteegikotti, kui lähed reisile? Ravimitega reisimise põhireeglid.
 2. Haava puhastamine – Prontosan® Haava puhastamine – Prontosan® Kuidas tuleks hoolitseda haava ja põletushaava eest? Millised haavahooldustooted peaksid koduses apteegis olemas olema? 
 3. 7 asja, mis peavad olema tudengi apteegikarbis 7 asja, mis peavad olema tudengi apteegikarbis Ukse ees on uus kooliaasta ja uus ülikooliaasta. Noored pakivad kohvreid, et kolida teise linna või hoopiski teise riiki. 
 4. Meestele teadmiseks: haavahoolduse ABC Meestele teadmiseks: haavahoolduse ABC Haavahoolduse 3 sammu: puhasta, kata, jälgi. Puhasta haav antiseptikumiga, vali õige sidumismaterjal ja jälgi haava paranemiskäiku.
Tootesoovitused
 1. DERMATIX ULTRA GEEL 6G
  DERMATIX ULTRA GEEL 6G

  24,66 €
 2. SODERMIX KREEM 30G
  SODERMIX KREEM 30G

  21,57 €