Oomega-3 ja oomega-6 rasvhapped tasakaalu

Oomega-3 ja oomega-6 rasvhapped tasakaalu

Kuidas oomega-3-rasvhapped tervist toetavad ja milleks on need kehale vajalikud? Oomega-3 ja treenimine. Oomega-3 rasvhapete puudus.

Seotud postitused
 1. Külmetuse esmane ravi apteegist Külmetuse esmane ravi apteegist Saabuvate külmade ja niiskete ilmadega hakkavad inimesed üha rohkem haigeks jääma. Suur enamus inimesi puutuvad kokku nn külmetushaigustega, mille põhjustajateks on tihti viirused. 
 2. Sinu intiimtervise heaks Sinu intiimtervise heaks Kuidas hoolitseda oma intiimpiirkonna tervise eest ning millist abi leiab intiimsetele muredele apteegist? Soovitusi jagab Südameapteegi proviisor Piret Stokkeby.
 3. Ohatis annab märku sügeleva laigukesena Ohatis annab märku sügeleva laigukesena Villide tekkimisele eelneb tavaliselt punane laiguke huulel või selle ümbruses, sügelus ja kipitustunne. Kui inimene on juba kord nakatunud, siis jääb viirus tema organismi terveks eluks. Herpes pole välja ravitav, kuid meetmetega on võimalik selle k
 4. Millega võidelda viirusohatise vastu? Millega võidelda viirusohatise vastu? Sõna herpes kasutatakse tavaliselt nakkuse korral, mida põhjustab viirus nimega Herpes simplex (HSV).
Tootesoovitused
 1. LYSI OMEGA-3 KALAÕLI D-VITAMIINI KAPSLID N120
  LYSI OMEGA-3 KALAÕLI D-VITAMIINI KAPSLID N120

  Toimeaine / Koostis
  Kalaõli, oomega-3 rasvhapped, vitamiin D3

  12,74 €
 2. MÖLLERI KALAMAKSAÕLI (SIDRUNIMAITSELINE) 250ML
  MÖLLERI KALAMAKSAÕLI (SIDRUNIMAITSELINE) 250ML

  Toimeaine / Koostis
  Vit. A, D, E, omega-3-rasvhapped

  13,15 €
 3. NEW NORDIC RED OIL CAPS N60
  NEW NORDIC RED OIL CAPS N60

  Toimeaine / Koostis
  Antarktika krilli õli

  • -12%
  Special Price 33,66 € Regular Price 38,17 €