Heategu, mis muudab mõne lapse jaoks kõike

Heategu, mis muudab mõne lapse jaoks kõike

Detsembris kogume koostöös Lastefondiga annetusi kolmele lapsele. Nad on toredad Eesti lapsed, kellel on sedavõrd haruldane haigus, et nende ravikulusid Haigekassa ei toeta. Ka pere majanduslik olukord ei võimalda kõiki vajalikke ravimeid ja hooldustarvikuid hankida. Nad loodavad jõuluvanale. Sina saad olla see jõuluvana!

Et Sul oleks lihtsam rõõmu valmistada, on Südameapteekides kassade juures ekraanid, kus saad oma ostule lisada 2, 5 või 10 eurot. Kogutud summale lisame kuu lõpus omalt poolt 2500 eurot.

Kui Sa jõulukuul Südameapteeki ei satu, võid head teha ka meie e-apteegis www.sudameapteek.ee või Lastefondi annetuskontole

Öeldakse, et raha ei tee õnnelikuks. Tee annetus ja veendu ise, et see mõte on kõike muud kui täpne.

Lisa annetus oma OSTUKORVI

    

Seotud postitused
  1. Südamega kingitus: haruldast haigust põdeva Kuldari jõulusoov on olla perega kodus Südamega kingitus: haruldast haigust põdeva Kuldari jõulusoov on olla perega kodus
  2. Tee elumuutev kingitus ja toeta haruldasi haigusi põdevaid laps Tee elumuutev kingitus ja toeta haruldasi haigusi põdevaid laps Detsembris kogub Südameapteek koostöös TÜ Kliinikumi Lastefondiga annetusi kolmele haigele lapsele, kelle haigus on sedavõrd haruldane, et haigekassa nende ravi piisavalt ei toeta ja mille eest tasumine käib perele üle jõu.