Unistus täiuslikust nahast

Unistus täiuslikust nahast

Vichy kaubamärk sündis 89 aastat tagasi, kui Prantsuse dermatoloog dr Prosper Haller avastas Vichy termaalvee haavu parandava võime. Vee imetabasest mõjust innustatuna hakkas ta vee omadusi uurima ning lõi Vichy tootemargi, mida iseloomustab pikaajaline innovaatiline lähenemine ilule ja tervisele.

UNISTUS TÄIUSLIKUST NAHAST SAAB TÕEKS – NAHATÜÜBIST SÕLTUMATA

Vichy on alates 1931. aastast aidanud naistel ja meestel oma naha eest hoolt kanda. Tulemused on tajutavad: Vichy tooted on tõhusad, nahasõbralikud ja meeldiva koostisega. Hästi hooldatud nahk suudab uueneda nahatüübist ja välismõjudest sõltumata.

Vichy eesmärk on aidata kõigil jõuda oma unistuste nahani. Vichy tippklassi uuringute ja dermatoloogiateadmistega loodud tootesarjade tuumaks on täpselt doseeritud koostisosad ja nende kombinatsioon. Toodete põhitoime kujundab rahustav, tugevdav ja nahka uuendav Vichy termaalvesi, mis sisaldab 15 kasulikku mineraali.

Prantsusmaa südames, vulkaanilises Auvergne’i piirkonnas algas Vichy termaalvee teekond vihmaveena, mis sadas maapinnale enam kui 2600 aastat tagasi. Vesi on imbunud aeglaselt läbi mikroskoopiliste lõhede, puutudes kokku paljude kivimitega ja rikastudes mineraalidega. Sel viisil on vesi imbunud 4000 meetri sügavusele, kus see kuumeneb 140 kraadini, et siis surve all taas maapinnale söösta. Selle protsessi käigus rikastub termaalvesi naha tervisele ülivajalike mineraalidega: kaltsium, kaalium, väävel, räni, naatrium, vesinikkarbonaadi ioonid, magneesium, ortofosfaadi ioonid, liitium, raud, strontsium, fluor, boor, mangaan, ammoonium.

Vichy vesi ei näe päikesevalgust enne, kui ta on sinu nahale jõudnud. Otse Vichy allikalt ammutatud vees on säilinud kõik selle suurepärased omadused.

Niisamuti nagu kõik teisedki elundid, vajab nahk oma funktsioonide täitmiseks mineraale, mis mõjutavad:

  • naha ainevahetust, osaledes ensüümide ja hormoonide tootmises,
  • naha struktuuri, osaledes marrasnaha moodustumises,
  • naha talitlust, hoides kehas happe-aluse tasakaalu.

Seega tagavad mineraalid naha hea toimimise. Pealegi ei suuda keha mineraale ise sünteesida ja neid tuleb kehaväliselt manustada.

Seetõttu ongi Vichy mineraliseeriva termaalvee omadused nii tähtsad!

Kliiniliselt on tõestatud, et Vichy termaalvesi aitab tugevdada naha loomulikku kaitsemehhanismi ja kiirendada rakupinna uuenemist. See aitab hoida naha terve ja särava!

Vichy termaalvesi sisaldub kõikides Vichy toodetes, kuid juba aastakümneid pingutati Vichy laborites, et töötada välja koostis, milles oleks suurim Vichy termaalvee sisaldus. Aga et Vichy termaalvesi reageerib väga aktiivselt ja on suure mineraalisisaldusega, tuli leida toimiv lahendus. Rohkem kui 130 katse abil ja 100 läbiproovitud koostisainega saavutati laboris esimest korda 89% Vichy termaalvee sisaldusega toode, millele lisati täiendavaid toimeaineid, sealhulgas hüaluroonhapet. Nii sündiski uus innovaatiline ja erakordne nahahooldustoode:

VICHY MINÉRAL 89 aitab tugevdada naha kaitsebarjääri ja ergutada naharakkude uuenemist, muutes igapäevaselt nahka tugevamaks ja vastupidavamaks. Selles on rikkalikult niisutavaid koostisosi: glütseriin, looduslik hüaluroonhape ja mineraalirikas Vichy termaalvesi, mille tõhusus naha kaitsebarjääri tugevdamisel ja naha vananemist mõjutavate välisteguritega toimetulemisel on tõestatud 16 teadusuuringuga.

Päev päeva järel on nahk paremas toonuses, niisutatum, elastsem ja säravam. Võttes 24h niisutava hoolduse oma igapäevarutiini, tagate sobiva annuse naha tugevdamiseks igal kasutuskorral.

SELLE KEVADE UUDISTOODE: Vichy Mineral 89 silmaümbruse hooldus!

Peale näonaha vajab hoolitsust ka silmaümbruse nahk, mis on väga tundlik unepuuduse ja UV-kiirguse suhtes. Silmaümbrus peegeldab naha üldist seisukorda.

VICHY MINÉRAL 89 SILMAÜMBRUSHOOLDUS – esimene silmaümbruse hooldustoode, mis elustab ja tugevdab välistest kahjuteguritest räsitud silmaümbrust. Vichy Minéral 89 silmaümbrushooldus sisaldab dermatoloogilisi toimeaineid, mille eesmärk on korrigeerida väsinud jumet, vähendada tumedaid silmaaluseid, turset ja veepuudust.

Vichy Minéral 89 silmaümbrushooldus sisaldab 89% VICHY mineraalvett ja looduslikku päritolu hüaluroonhapet, mis taastavad naha kaitsekihi talitluse, mida on kahjustanud keskkonnategurid. Koostises sisalduv kofeiin aitab vähendada silmaümbruse turset ja vedelikupeetust. Vetikast chlorella vulgaris saadud oligopeptiid dermoklorella ergutab omakorda kollageeni sünteesi.

Tänu värskendavale ja kergele koostisele annab Vichy Minéral 89 silmaümbrushooldus hetkega mõnusa tunde, muudab jume värskeks, parandab ja tugevdab silmaümbruse naha kaitsekihti, aidates leevendada mõju, mida avaldavad kahjulikud keskkonnategurid.

Minéral 89 sarja tooted on värske ja kerge tekstuuriga ning nende minimalistlik koostis muudab need ideaalseteks nahahooldustooteks igas vanuses naistele, meestele ja noorukitele.

Seotud postitused
  1. Juuksed ja nahk taas särama: vajalikud vitamiinid juustele ja nahale Juuksed ja nahk taas särama: vajalikud vitamiinid juustele ja nahale Millised vitamiinid ja mineraalid parandavad naha ja juuste tervist ja välimust? Millised vitamiinid aitavad peletada talvist väsimust?
  2. Räni aitab muuta juuksed ja küüned tugevaks Räni aitab muuta juuksed ja küüned tugevaks Räni soodustab tervete, tugevate ja läikivate juuste kasvamist ning parandab juuste stabiilsust, struktuuri ja väljanägemist.
  3. Vistrikud, punnid, akne – kuidas ravida? Vistrikud, punnid, akne – kuidas ravida? MIS ON AKNE? Akne ehk vistrikud on krooniline põletikuline haigus. Eri andmetel esineb aknet 60-80 protsendil inimestest vanuses 12-24 eluaastat, seega on akne kõige sagedamini esinev nahahaigus.
  4. La Roche-Posay Toleriane Sensitive tundlikule nahale La Roche-Posay Toleriane Sensitive tundlikule nahale Nii üllatav, kui see ka ei tundu, pole „tundlik nahk“ nahatüüp selle sõna otseses mõttes. Tegelikult võib nahatundlikkust esineda kõigi nahatüüpide korral.
Tootesoovitused