Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
-11%

LITOZIN KOLLAGEENIGA TBL N30

Soodushind € 17.75

Toidulisand liigestele, mis aitab kaasa liigeste liikuvusele, sidekoe seisundile, kõhrede ja luude funktsioonidele. Sisaldab hüdrolüüsitud tüüp II kollageeni, hüaluroonhapet, koer-kibuvitsa pulbri ekstrakti, vaske ja C-vitamiini. Koerkibuvitsa pulber aitab säilitada terveid ning liikuvaid liigeseid. Kollageeni leidub kõhredes ja sidekoes. Hüdrolüüsitud tüüp II kollageen toodab liigestes väga õhukest koe kihti, mis talub füüsilist koormust. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele. Lisaks aitab C-vitamiin kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Vask aitab kaasa sidekoe püsimisele normaalsena. Hüaluroonhape on oluline liigesevedeliku jaoks, ta imab vett ja muutub sültjaks. Füüsilise koormuse ajal leevendab liigesevedelik liigestele mõjuvat koormust, õlitab kõhresid ja vähendab hõõrdumist.

  • Koer-kibuvitsa pulbri ekstrakt on toodetud uudsel meetodil, millega saadakse optimaalne toimeainete koostis - Rosenoid kompleks (galaktolipiidid, triterpeenhape, C-vitamiin, flavonoidid ja karotenoidid), mis koos annavad liigeste liikuvusele parema efekti kui üksikult
  • Tüüp II kollageen moodustab umbes 72% protsenti kõhre kuivkaalust
  • Sobib kasutamiseks alates 11. eluaastast

Säilitamistingimused

  • Toatemperatuuril (15...25°C)
  • Kaitsta niiskuse eest

Koostis

Koostisosa Kogus % normis
kondroitiinsulfaat 60 mg
hüaluroonhape 5 mg
tüüp II kollageen 275 mg
koer-kibuvitsa pulber (Rosa canina L.) 140 mg
C-vitamiin 12 mg 15 %
vask 150 µg 15 %

Kasutamine

  • Neelata alla tervelt koos vedelikuga
  • Koos toiduga

Kuva detailne koostis

kollageen hüdrolüsaat, mahuained (dikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos), koer-kibuvitsa pulber, mis sisaldab 2% Rosenoid kompleksi [vitamiin C (l-askorbiinhape), flavonoidid, karoteenid, triterpeen happed, galaktolipiidid], maltodekstriin, glaseerained (rasvhapete magneesiumsoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüetüleenglükool, karnaubavaha), niiskusesäilitaja (glütserool), mineraaltoitained (vask glükonaat)

Sulge

Toote tagasiside