Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü

PROSTA-CHECK EESNÄÄRME FUNKTSIOONI KIIRTEST

Hind € 31.28

Kiire, lihtne ja täpne kodune kiirtest, mis aitab mehel hinnata eesnäärme seisundit mugavalt, valutult ja kiirelt, kodust lahkumata. Test näitab, kas prostataspetsiiflise antigeeni (PSA) sisaldus veres on normaalne või normist kõrgem. PSA on aine, mida toodab vaid eesnäärmekude, kuid osa sellest satub ka verre, mistõttu saab veretestiga hinnata eesnäärme füsioloogilist seisundit. PROSTA-Check© kiirtesti tulemus, mis on normist kõrgem (üle 4 ng/ml), näitab eesnäärme healoomulist või pahaloomulist suurenemist. Positiivse testi korral konsulteerida arstiga.

  • Testi soovitatakse teha meestel vanuses 45-75 aastat vähemalt üks kord aastas (eriti siis, kui esineb valu või ebamugavustunne pärasoole ja munandite vahel, munandites, peenises, alakõhus, kubemes või alaseljas, kui valulik on urineerimine või seemnepurse, kui esinevad urineerimiskaebused, kui lähisugulastel on diagnoositud eesnäärme- või rinnavähk)
  • PSA taseme tõus veres ei tähenda alati, et mehel on vähk. Kasvaja tõenäosus on suur, kui PSA tase on väga kõrge (>20 ng/ml). Kui tase on vaid mõõdukalt tõusnud, tuleb alati arvesse võtta teisi võimalikke PSA tõusu põhjustavaid haiguseid või tegureid. Enamasti on põhjuseks eesnäärme healoomuline suurenemine või eesnäärmepõletik. Normist kõrgem näit võib olla ka ajutine (nt. peale vahekorda, pikka rattasõitu)

Säilitamistingimused

  • Temperatuuril kuni 30°C

Kasutamine

  • Kasutusjuhend on testiga kaasas. Jälgida täpselt etteantud juhendit

Kuva detailne koostis

Pakend sisaldab: 1 fooliumpakend, 1 testkassett, 1 pipett ja 1 kuivatusaine; 1 pudel 1 ml lahusega, 1 steriilne lantsett vereproovi võtmiseks, 1 kasutusjuhend eesti ja vene keeles

Sulge

Toote tagasiside