Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
-25%

SOLURO DUO KAPSLID N15+15

Soodushind € 12.50

Suureviljalise jõhvika ja hariliku jõhvika ekstrakte sisaldav toidulisand kasutamiseks põieprobleemide korral. Toodetud unikaalse tehnloogia abil, mis võimaldab säilitada jõhvikate kõik bioloogiliselt aktiivsed ained. Jõhvikakontsentraat muudab uriini pH happelisemaks ning sisaldab antibakteriaalsete omadustega hipuurhapet, mis takistab E.coli rakkude kinnitumist kuseteede seintele ja aitab vältida haigestumisriski. D-mannoos on suhkur, mis seondub uropatogeense E.coli jätketega ning hoiab ära bakterirakkude kinnitumise kuseteede ja põie epiteelirakkudele ning võimaldab bakterite eemaldamise urineerimisel.

  • Võib kasutada koos antibiootikumidega
  • Raseduse ja imetamise ajal kasutada ainult pärast arstiga konsulteerimist
  • Tavalistes jõhvikapreparaatides sisalduvad proantotsüanidiinid (PAC) blokeerivad vaid ühte tüüpi E.coli jätked, mistõttu bakter võib siiski kinnituda kuseteede limaskestale. Soluro Duo’s sisalduv kombinatsioon PAC+mannoos blokeerib mõlemat tüüpi E.coli jätked ning hoiab ära patogeense mikroobi kinnitumise
  • Sobib ka diabeetikutele, kuna mannoosist metaboliseerub väga väike osa

Säilitamistingimused

  • Säilitada toatemperatuuril, pimedas, hästisuletud originaalpakendis

Koostis

Koostisosa Kogus
krüokuivatatud jõhvikakontsentraati 10:1 100 mg
D-mannoos 500 mg
suureviljalise jõhvika kuivekstrakti (51 mg proantotsüanidiine) 170 mg

Kasutamine

  • Neelata alla tervelt koos vedelikuga

Kuva detailne koostis

punane kapsel: suureviljalise jõhvika (Vaccinium macrocarpon) marjade kuivekstrakt (30% PAC), krüokuivatatud hariliku jõhvika (Vaccinium oxycoccus) marjade kontsentraat 10:1, zhelatiin (kapsli kest), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), raudoksiidid ja titaandioksiid (toiduvärvid); läbipaistev kapsel: D-mannoos, zhelatiin (kapsli kate), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine)

Sulge

Toote tagasiside