Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekUudisedCarmolis tervisemäng – võida kinkekott “Terveks talveks”!

Carmolis tervisemäng – võida kinkekott “Terveks talveks”!

Loen hiljem
Carmolis-talvine-tervisemang-osale-ja-voida

Carmolis talvine tervisemäng

Võida tervele perele kinkekott talveks vajalike tervist tugevdate toodetega! Kampaanias osalemiseks tuleb osta 1 Carmolis toode ja registreerida telefoninumber kassas.

Loe Carmolis tervisetoodete kohta rohkem: Carmolis ürditilgad ja Carmolis kommid; ravimtaimede jõud

Head loosiõnne ja tugevat tervist!

Sinu Südameapteek

1. Kampaania

1.1. Südameapteegi “Carmolise tervisemäng” kampaania on perioodil 01.11.2018 kuni 30.11.21018 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Pharma Holding OÜ, registrikood 12009590 (asukoht: Veerenni 53a, Tallinn 11313; edaspidi korraldaja).

2. Kampaanias osalemine

2.1. Kampaanias võivad osaleda kõik, kes ei ole Pharma Holding OÜ, Pharma Group OÜ, D/V/S/ON OÜ ning SIROWA Tallinn AS töötajad.

2.2. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Südameapteegist vähemalt üks Carmolis toode, nõustuda kampaanias osalemisega tagasisideterminalidesse loodud rakenduses ning sisestada oma telefoni number. Kampaania reeglid on leitavad aadressilt www.sudameapteek.ee/uudis/carmolis-tervisemang

2.3. Auhinnaloosis osalevad kõik kliendid, kes on ostnud Südameapteegist Carmolis toote ning kes on oma telefoni numbri sisestanud tagasisideterminali ekraanile.

2.4. Mitme toote ostmise korral võib soovi korral ostu sooritada erinevate tehingutena ning sisestada telefoninumbrit vastav arv kordasid.

3. Kampaaniatooted on kõik Carmolis tooted.

4. Kampaania auhinnad

4.1 Kampaania auhindadeks on 12 erinevat kotti tervisetoodetega, igaüks väärtuses 90€.

4.2. Kampaania auhinnad loositakse välja kampaaniaperioodi jooksul iga algava nädala esimesel tööpäeval (12.11; 19.11; 26.11; 03.12) eelmisel nädalal kampaanias osalejate vahel.

4.3. Kampaania auhinna võidust teavitatakse võitjaid loosimise päeva jooksul telefoni (SMS) vahendusel.

4.4 Kampaania auhinnad antakse võitjale üle füüsilise auhinnana ning Kampaania auhindasid rahas ei väljastata.

4.5. Auhindade võitjate eesnimed avaldatakse Kampaania veebilehel ning Südameapteegi Facebooki lehel.

4.6. Auhinna kättesaamine kinnitatakse võitjaga hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale loosimise toimumist. Kui võitja ei ole selle aja jooksul auhinna vastuvõtmise soovi kinnitanud, on Korraldajal õigus loosida auhind välja teisele Kampaanias osalejale.

4.7. Võitja saab auhinna kätte endale sobivast Südameapteegist. Auhinda hoitakse apteegis 1 kuu. Kui võitja pole selle aja jooksul auhinda vastu võtnud, tagastatakse auhind Südameapteegi kontorisse ning väljastamisele see ei kuulu.

4.8 Kampaanias osalemist ja võidu korral auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale kasutada võitja nime sotsiaalmeedias, PR-kampaaniates, reklaamidel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata.

5. Kampaanias osalemisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks seoses auhinna võitja väljaselgitamise, võitja nime avaldamise ja auhinna kättesaamisega, samuti isikuandmete (telefoninuber, nimi) säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

6. Auhindadega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

7. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

8. Kõik küsimused ja/või pretensioonid seoses kampaaniaga korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata meiliaadressile: info@sydameapteek.ee

9. Kampaania korraldaja säilitab õigused teha Kampaania reeglites muudatusi.

 

Aleksei K., Ave T., Kristina L., Marika P., Mallor P., Yana Y., Leana S.,Ene V., Ilja N., Riin L., Ene R.

Sulge

Toote tagasiside