Sulge

Logi sisse

Kiireks sisenemiseks

Kui teil on kliendikaart, mis ei ole ID-kaardi põhine siis palume teil digikonto loomiseks pöörduda Südameapteeki.
Menüü
SüdameapteekUudisedSüdameapteeki tunnustati peresõbraliku tööandja algmärgisega

Südameapteeki tunnustati peresõbraliku tööandja algmärgisega

Loen hiljem
peresobralik-tooandja-sudameapteek

17. oktoobril andis sotsiaalkaitseminister Kaia Iva pidulikul tunnustusüritusel Südameapteegile üle peresõbraliku tööandja algmärgise.

Peresõbraliku tööandja algmärgisega tunnustati kokku 31 Eesti tööandjat ning lõppmärgisega 13 Eesti tööandjat.

Südameapteeki tunnustati peresõbraliku tööandja algmärgisega

Sel kevadel valiti Südameapteek peresõbraliku tööandja programmi liikmeks ning pälvis nüüd oktoobris peresõbraliku tööandja algmärgise hõbetaseme.

Algmärgis näitab, et tööandja osaleb peresõbraliku tööandja märgise programmis ning on tänaseks läbinud eelhindamise ja koostanud tegevuskava, kuidas organisatsiooni töökultuuri edaspidi peresõbralikumaks muuta.

Peresõbraliku tööandja märgise programm kestab kokku 1,5-3 aastat, mille lõpus väljastatakse peresõbraliku tööandja lõppmärgis.

Käesoleval aastal pälvisid lõppmärgise:  ADM Interactive OÜ, Incap Electronics Estonia OÜ, Maksu- ja Tolliamet, Proekspert AS, Scoro Software OÜ, Swedbank AS ja Ragn-Sells AS, BDO Eesti AS, DPD Eesti AS, must maja OÜ, Tartu Vangla, AS Tartu Terminal ning Baltic Restaurants Estonia AS.

Lõppmärgise saanud tööandjad väljuvad programmist ja jätkavad iseseisvalt peresõbralike meetmete elluviimist, kuid saavad järgmisele tasemele liikuda järelhindamisel.

Märgise laiem idee on muuta ühiskonna hoiakuid peresõbralikumaks, parandada tööandjate konkurentsivõimet töötajate värbamisel ning suurendada töötajate turvatunnet.

„Kõik peresõbraliku tööandja programmis osalenud tööandjad väärivad tunnustust, sest nad soovivad arvestada praeguste ja tulevaste töötajate vajadustega ning on valmis panustama nende heaolusse,“ ütles sotsiaalkaitseminister Kaia Iva. „Töötajad hindavad üha rohkem töökoha valikul paindlikkust ja peresõbralikkust, sest töö ja pereelu ühitamine puudutab väga paljusid, näiteks ka neid, kes hooldavad eakat pereliiget, tegelevad töö kõrvalt professionaalsel tasemel spordiga või täiendavad töö kõrvalt oma oskusi.“

Sulge

Toote tagasiside