ACCU-CHEK ACTIVE VERESUHKRU TESTRIBAD N50

Abivahend

18,65 €

0,37 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Piirhind €16

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €6.65

Haigekassa 90% soodustusega €4.25

Haigekassa 100% soodustusega -


Ravimivorm / pakend
TESTRIBAD
Kogus pakendis
N50

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Tootetutvustus, otstarve
Testribad on mõeldud veresuhkru sisalduse määramiseks värskest kapillaarvetest. Kui testriba võetakse vere pealekandmiseks glükomeetrist välja, võib mõõta nii liitiumhepariini- või ammoonium-hepariinkattega verekogumistuubides olevat verd, EDTA-veeniverd, arteriaalset verd kui ka vastsündinu verd.

Kasutamisjuhised
Omadused:
Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.
Testribade aegumise hoiatus. Accu-Chek Active glükomeeter hoiatab teid, kui mõõdate veresuhkru taset aegunud testribaga ja märgib vastavalt ka saadud mõõtmistulemuse.
Seadmeväline proovi lisamine. Vere kandmine testribale siis, kui riba on glükomeetrist eemaldatud, aitab minimeerida glükomeetri verega saastumise ohtu (nt haiglates).
Liiga väikese doosi märguanne. Glükomeeter annab märku, kui testribale kantud vere kogus on liiga väike ja viie sekundi jooksul saate sinna verd juurde lisada.
Visuaalne topeltkontroll. Visuaalse topeltkontrollimise võimalus annab teile kindlustunde saadud veresuhkru näitude õigsuse kohta. Võrrelge testriba kontrollaknas olevat värvi pakendil oleva värvikoodiga.
Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 1-2 mikroliitrit verd.
Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.
Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Testribad on mõeldud kasutamiseks vaid koos Active glükomeetriga.

Seadme ja pakendi sisu
Süsteemi kuuluvad:
Accu-Chek Active N50 testribad

Lisaks:
Accu-Chek Active glükomeeter
Accu-Chek Active kontroll-lahus

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Roche Diabetes Care GmbH, Saksamaa
Esindaja Eestis: AS Surgitech
Küsi apteekrilt