Kontaktid

Pharma Holding OÜ

Veerenni 53a, Tallinn
telefon 6051780
info@sydameapteek.ee

Apteekide kontaktid

Asukohad ja telefoninumbrid

Juhatus

Risto Laur

Juhatuse esimees
risto.laur@sydameapteek.ee

Eveli Adrikorn

Finantsjuht, juhatuse liige
eveli.adrikorn@sydameapteek.ee

 

Evelin Härma

Müügiosakonna juht, juhatuse liige
evelin.harma@sydameapteek.ee

Piirkondade juhtimine

Triine Talve

Põhja-Eesti piirkonnajuht
triine.talve@sydameapteek.ee

Heli Pilar

Lääne-Eesti piirkonnajuht
heli.pilar@sydameapteek.ee

Ilme Piirisalu

Kesk-Eesti piirkonnajuht
ilme.piirisalu@sydameapteek.ee

 

 

Olga Jefimova-Tšerednik

Ida-Eesti piirkonnajuht
olga.jefimova@sydameapteek.ee

Piret Stokkeby

Lõuna-Eesti piirkonnajuht
piret.stokkeby@sydameapteek.ee

Juhtkond

Merle Väli

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
merle.vali@sydameapteek.ee

Hels Mikkal

Personalijuht
hels.mikkal@sydameapteek.ee

Kristjan Kilp

Arendusjuht
kristjan.kilp@sydameapteek.ee

 

 

Raimo Einer

Tarneahelajuht
raimo.einer@sydameapteek.ee

Taimo Staalfeldt

Haldusjuht
taimo.staalfeldt@sydameapteek.ee

Raamatupidamine

Kristina-Majbrit Paju

Pearaamatupidaja
kristina.paju@sydameapteek.ee

 

Küsi apteekrilt