Leia apteekide lahtiolekuajad ja vajalikud Südameapteegi kontaktid. Võta ühendust

Pharma Holding OÜ

Veerenni 51, Tallinn
telefon 6051780
info@sydameapteek.ee

Apteekide kontaktid

Asukohad ja telefoninumbrid

Juhatus

Risto Laur

Juhatuse esimees
risto.laur@sydameapteek.ee

Eveli Adrikorn

Finantsjuht, juhatuse liige
eveli.adrikorn@sydameapteek.ee

Evelin Härma

Müügiosakonna juht, juhatuse liige
evelin.harma@sydameapteek.ee

Piirkondade juhtimine

Merilin Israel

Põhja-Eesti piirkonnajuht
Merilin.Israel@sydameapteek.ee

Heli Pilar

Lääne-Eesti piirkonnajuht
heli.pilar@sydameapteek.ee

Triine Talve

Kesk-Eesti piirkonnajuht
triine.talve@sydameapteek.ee

Olga Jefimova-Tšerednik

Ida-Eesti piirkonnajuht
olga.jefimova@sydameapteek.ee

Piret Stokkeby

Lõuna-Eesti piirkonnajuht
piret.stokkeby@sydameapteek.ee

Juhtkond

Merle Väli

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
merle.vali@sydameapteek.ee

Hels Mikkal

Personalijuht
hels.mikkal@sydameapteek.ee

Karl Rooba

Äriarendusjuht
karl.rooba@sydameapteek.ee

Raamatupidamine

Kristina-Majbrit Paju

Pearaamatupidaja
kristina.paju@sydameapteek.ee