Leia apteekide lahtiolekuajad ja vajalikud Südameapteegi kontaktid. Võta ühendust

Pharma Holding OÜ

Veerenni 51, Tallinn
telefon 6051780
info@sydameapteek.ee

Apteekide kontaktid

Asukohad ja telefoninumbrid

Juhatus

Evelin Härma

Tegevjuht, juhatuse liige
evelin.harma@sydameapteek.ee

Eveli Adrikorn

Finantsjuht, juhatuse liige
eveli.adrikorn@sydameapteek.ee

Piirkondade juhtimine

Kerli Vahar

Põhja-Eesti piirkonnajuht
kerli.vahar@sydameapteek.ee

Heli Pilar

Lääne-Eesti piirkonnajuht
heli.pilar@sydameapteek.ee

Triine Talve

Kesk-Eesti piirkonnajuht
triine.talve@sydameapteek.ee

Anna Kaart 

Ida-Eesti piirkonnajuht
anna.kaart@sydameapteek.ee

Piret Stokkeby

Lõuna-Eesti piirkonnajuht
piret.stokkeby@sydameapteek.ee

Juhtkond

Merilin Israel

Müügiosakonna juht
merilin.Israel@sydameapteek.ee


Merle Väli

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
merle.vali@sydameapteek.ee

Hels Mikkal

Personalijuht
hels.mikkal@sydameapteek.ee

Karl Rooba

Äriarendusjuht
karl.rooba@sydameapteek.ee

Raamatupidamine

Kristina-Majbrit Paju

Pearaamatupidaja
kristina.paju@sydameapteek.ee