Pharma Holding OÜ

Veerenni 51, Tallinn
telefon 6051780
info@sydameapteek.ee

Apteekide kontaktid

Asukohad ja telefoninumbrid

Sponsorlus

sponsorlus@sydameapteek.ee

Anname igapäevaselt oma panuse, et läbi professionaalsete
teadmiste ja oskuste ning südamliku hoole oleks eesti inimesed
terved ja hoitud. Oma toetuspoliitika teraviku oleme seadnud
tagamaks jätkuv ja jätkusuutlik apteekrite õpe ning tugi
tervisetöötajate arengule.

Meedia päringud

enel.kolk@sydameapteek.ee

Oleme avatud, professionaalsed ja kiired. Anname meeleldi nõu,
kommentaare ja arvamusi nii tervise- kui apteegimaastiku teemadel ning
räägime kaasa juhtimise, kaubanduse, personali, turunduse ja muudel
ettevõtlust puudutavatel teemadel. 

Juhatus

 

Evelin Härma

Tegevjuht, juhatuse liige
evelin.harma@sydameapteek.ee

Risto Laur

Juhatuse liige
risto.laur@sydameapteek.ee

Eveli Adrikorn

Finantsjuht, juhatuse liige
eveli.adrikorn@sydameapteek.ee

 

Piirkondade juhtimine

Aitame hoida Südameapteegi eesmärki olla kliendi esmane valik
läbi kvaliteetse teeninduse, professionaalse nõustamise ja mugava
ostukeskkonna. Meie südameasi on, et meie apteekides töötavad
kõrgelt haritud apteekrid teeks oma tööd ülima pühendumusega,
olles asjatundlikud ja tähelepanelikud kliendi iga vajaduse suhtes.

 

Kerli Mündel

Põhja-Eesti piirkonnajuht
kerli.mundel@sydameapteek.ee

Anu Randmaa

Kesk-Eesti piirkonnajuht
anu.randmaa@sydameapteek.ee

Heli Pilar

Lääne-Eesti piirkonnajuht
heli.pilar@sydameapteek.ee

Anna Kaart 

Ida-Eesti piirkonnajuht
anna.kaart@sydameapteek.ee

Piret Stokkeby

Lõuna-Eesti piirkonnajuht
piret.stokkeby@sydameapteek.ee

 

Ostu- ja kategooriaosakond

Tunneme oma kliente ja meil on parim ülevaade
apteegikaupadest üle maailma. Hoiame Südameapteegi
kaubavaliku alati kvaliteetse ja klientide ootustele vastava.

 

Margus Amor

Ostu- ja kategooriaosakonna juht
margus.amor@sydameapteek.ee

Kategooriajuhid 

kategooriajuhid@sydameapteek.ee

Juhtkond

 

Merilin Israel

Müügiosakonna juht
merilin.israel@sydameapteek.ee

Karl Rooba

Äriarendusjuht
karl.rooba@sydameapteek.ee

Enel Kolk

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
enel.kolk@sydameapteek.ee

 

Raamatupidamine

 

Meriliin Basmanov

Pearaamatupidaja
meriliin.basmanov@sydameapteek.ee

 

Pharma Holding OÜ

Veerenni 51, Tallinn
telefon 6051780
info@sydameapteek.ee

Apteekide kontaktid

Asukohad ja telefoninumbrid

Sponsorlus

sponsorlus@sydameapteek.ee

Anname igapäevaselt oma panuse, et läbi professionaalsete teadmiste ja oskuste ning südamliku hoole oleks eesti inimesed terved ja hoitud. Oma toetuspoliitika teraviku oleme seadnud tagamaks jätkuv ja jätkusuutlik apteekrite õpe ning tugi tervisetöötajate arengule.

Meedia pärignud

enel.kolk@sydameapteek.ee

Oleme avatud, professionaalsed ja kiired. Anname meeleldi nõu, kommentaare ja arvamusi nii tervise- kui apteegimaastiku teemadel ning räägime kaasa juhtimise, kaubanduse, personali, turunduse ja muudel ettevõtlust puudutavatel teemadel. 

Juhatus

Evelin Härma

Tegevjuht, juhatuse liige
evelin.harma@sydameapteek.ee

Eveli Adrikorn

Finantsjuht, juhatuse liige
eveli.adrikorn@sydameapteek.ee

Risto Laur

Juhatuse liige
risto.laur@sydameapteek.ee

Piirkondade juhtimine

Aitame hoida Südameapteegi eesmärki olla kliendi esmane valik läbi kvaliteetse teeninduse, professionaalse nõustamise ja mugava ostukeskkonna. Meie südameasi on, et meie apteekides töötavad kõrgelt haritud apteekrid teeks oma tööd ülima pühendumusega, olles asjatundlikud ja tähelepanelikud kliendi iga vajaduse suhtes.

Kerli Mündel

Põhja-Eesti piirkonnajuht
kerli.mundel@sydameapteek.ee

Heli Pilar

Lääne-Eesti piirkonnajuht
heli.pilar@sydameapteek.ee

Anu Randmaa

Kesk-Eesti piirkonnajuht
anu.randmaa@sydameapteek.ee

Anna Kaart 

Ida-Eesti piirkonnajuht
anna.kaart@sydameapteek.ee

Piret Stokkeby

Lõuna-Eesti piirkonnajuht
piret.stokkeby@sydameapteek.ee

Ostu- ja kategooriaosakond

Margus Amor

Ostu- ja kategooriaosakonna juht
margus.amor@sydameapteek.ee

Kategooriajuhid

kategooriajuhid@sydameapteek.ee

Juhtkond

Merilin Israel

Müügiosakonna juht
merilin.israel@sydameapteek.ee


Enel Kolk

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
enel.kolk@sydameapteek.ee

 

Karl Rooba

Äriarendusjuht
karl.rooba@sydameapteek.ee

Raamatupidamine

Meriliin Basmanov

Pearaamatupidaja
meriliin.basmanov@sydameapteek.ee