Südameapteegi visiooniks on olla personaalseim apteegiteenuse pakkuja terves Eestis, väärtustades apteekri rolli kogukonna tervise hoidjana. Meie sooviks on, et Südameapteek oleks Sulle ja Sinu perele asjatundlik ja alati sõbralik nõuandja ning toetav kaaslane haiguste ennetamise ja tervenemise teel. Oma püsiklientidele pakume lisaks ajatundlikele nõuannetele ja sõbralikule teenindusele ka hulgaliselt suurepäraseid eksklusiivseid pakkumisi.

Südameapteegi püsikliendina valid ise oma soodustuse! 

Püsikliendiks vormistamine on lihtne ja tasuta ning kliendikaardina kasutad oma ID-kaarti! 

Püsikliendina saad lisaks igakuistele soodustustele valida omale meelepärase programmi:

 1. Kogud iga ostu pealt boonusraha või üle 60-aastasena saad igalt ostult 5% soodustust;
 2. Kogud iga ostuga loosipileteid ja osaled Südameapteegi Suures Loosis. Auhinnana loositakse välja luksuslik reis väärtuses 5000 eurot ning vaheauhindadena iga kuu 3x50€ Südameapteegi kinkekaart. 2024. aasta loosipiletite kogumine toimub perioodil 1. mai kuni 30. november. Peaauhinna loosimine viiakse läbi üks kord 6. detsembril 2024, vaheauhindade loosimine iga kuu hiljemalt 6.kuupäeval. Loosi tingimustega on võimalik tutvuda siin.

Oma valiku saab klient teha kas www.sudameapteek.ee logides sisse iseteenindusse või apteegis apteekri abiga.

Kõigile püsiklientidele on Südameapteekides üle Eesti ja e-apteegis igal  kuul keskmiselt 700 sooduspakkumist, mis kehtivad vaid püsiklientidele;

 

Südameapteegi kliendina saad valida kahe püsikliendiprogrammi vahel:

1. Kogud iga ostu pealt boonusraha või üle 60-aastasena saad igalt ostult 5% soodustust;

Oled noorem kui 60-aastane

 • Kogud oma püsikliendi kontole tavahinnaga toodete ostult boonusraha 5% (v.a ravimid);
 • Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on tavahinnaga tervisetooted (v.a ravimid) 10% soodsamad.

Oled vanem kui 60-aastane

 • Saad koheselt 5% allahindlust kõikidelt tavahinnaga toodetelt (v.a retseptiravimid). Ka käsimüügiravimid on sulle soodsamad;
 • Pensionärid, kellel on Tallinna Ühiskaart ja kes on Tallinna linna sisse kirjutatud, saavad kõikidelt toodetelt (v.a retseptiravimid) igakuiselt 10% allahindlust maksimaalselt 50-eurose tavahinnaga ostu pealt kuus (maksimaalne allahindlus 5 eurot kuus);
 • Kui saad 60-aastaseks, ei pea Sa sellest apteeki teatama — Sinu püsikliendi tingimused muutuvad automaatselt. Kogutud boonusraha jääb Sulle alles ja saad seda kasutada ostude eest tasumisel kuni 31. jaanuarini (k.a.).

 

2. Kogud iga ostuga loosipileteid ja osaled Südameapteegi Suures Loosis. Auhinnana loositakse välja luksuslik reis väärtuses 5000 eurot ning vaheauhindadena iga kuu 3x50€ Südameapteegi kinkekaart. 2024. aasta loosipiletite kogumine toimub perioodil 1. mai kuni 30. november. Loosimine viiakse läbi üks kord 6. detsembril 2024. Loosi tingimustega on võimalik tutvuda siin.

Loosipileteid saavad koguda kõik Südameapteegi püsikliendid.

 • Loosipiletid genereeritakse ja kantakse kliendi püsikliendikontole automaatselt vastavalt Südameapteegi kliendiprogrammi tingimustele proportsiooniga 1 loosipilet = 10 euro väärtuses mitteravimite (v.a kinkekaardid) ost. Summa on kumuleeruv.
 • Loosipiletite arvestusse kuuluvad kõigis Südameapteegi apteekides ning www.sudameapteek.ee e-apteegis sooritatud ostud.
 • Südameapteegi Suure Loosiga liitudes konverteeritakse varem kogutud kasutamata boonusraha loosipiletiteks suhtes 1 € boonusraha = 2 loosipiletit.
 • Üle 60-aastased, kes liituvad Suure Loosiga, ei saa edaspidi 5% püsisoodustust;
 • Kogutud loosipileteid ei konverteerita boonusrahaks.

 

Püsikliendiks vormistamise tingimused

 1. Südameapteegi püsikliendi staatuse saab aktiveerida kõikides Südameapteekides või Südameapteegi kodulehel www.sudameapteek.ee ning see vormistatakse ID-kaardile.
 2. Registreerimisel apteegis tuleb taotlejal esitada isikut tõendav dokument. Südameapteegi kodulehel tuleb isikusamasus tuvastada ID-identifitseerimise vahenditega. 
 3. Südameapteegi püsikliendiks saab registreerida füüsiline isik alates 7 aasta vanusest.
 4. Püsikliendiks registreerides valib klient omale meelepärase kliendiprogrammi – kas boonusraha (üle 60-aastased 5% püsisoodustuse) või loosipiletite kogumise.
 5. Kliendiprogrammi on võimalik muuta igal hetkel, kui klient seda soovib, kas apteegis kohapeal või e-apteegi iseteeninduses. Vahetuse hetkeks kogutud boonusraha konverteeritakse automaatselt loosipiletiteks suhtes 1€ boonusraha = 2 loosipiletit. Vahetuse tegemise hetkel kogutud loosipileteid boonusrahaks ei konverteerita ning need osalevad järgmises loosis.
 6.  Loosipiletite arvestus ja püsikliendi programmi valikud käivad www.sudameapteek.ee avaldatud loosiperioodi kaupa. Loosimises osalevad igakordselt vaid konkreetse kampaaniaperioodi jooksul kogutud loosipiletid.
 7. Seoses püsikliendi programmiga töötlevad Südameapteek ja Südameapteegi Apteegid klientide isikuandmeid kooskõlas tingimustega, mis on sätestatud Südameapteegi Isikuandmete Töötlemise Põhimõtetes (kättesaadav: https://www.sudameapteek.ee/isikuandmete-tootlemise-pohimotted-sydameapteek).
 8. Südameapteegis teostab püsikliendi staatuse lõpetamise toimingu apteeker vastavalt kliendi suulisele avaldusele. Kliendil tuleb esitada selleks isikut tõendav dokument. Südameapteegi kodulehel www.sudameapteek.ee on kliendil võimalik hallata ja muuta kõiki oma kliendikaardiga seotud andmeid. Juhul, kui klient soovib lõpetada oma kliendikaarti, tuleb tal saata sellekohane e-kiri: kliendikaart@sydameapteek.ee. Püsikliendi staatuse lõpetamiseks e-kirja teel on kohustuslik lisada kirjale kliendi isikukood. 
 9. Soodustuste saamiseks ja boonusprogrammis osalemiseks tuleb kliendikaart (ID-kaart) esitada apteekrile enne ostude sooritamist.
 10. Südameapteegil on õigus muuta ühepoolselt kaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi, teatades sellest vähemalt 1 kuu ette kodulehel www.sudameapteek.ee
 11. Täiendava info saamiseks palume kirjutada e-posti aadressile kliendikaart@sydameapteek.ee

Ühiskaart

Kõik Tallinna Ühiskaarti omavad pensionärid, kes on Tallinna linna sisse kirjutatud, saavad 10% allahindlust kõikidelt ostudelt, v.a -retseptiravimid ja kampaaniatooted. Seejuures ei tohi soodustuse summa ühes kalendrikuus ületada 50 eurot.

Enne esmakordse ostu sooritamist tuleb Ühiskaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi püsikliendi kontoga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid Südameapteegi kliendikaardist ja kõik Ühiskaardi soodustused laienevad automaatselt.

Registreerimiseks on vaja järgmisi dokumente:

 • isikustatud Ühiskaart (roheline kaart)

 • ID-kaart

Partnerkaart

Partnerkaardiga kehtib 5% allahindlus kõigile tavahinnaga toodetele, v.a ravimid ja kinkekaardid Kakumäe Selveri, Paide Selveri ja Peetri Selveri Südameapteekides.