Püsikliendile

 

Südameapteegi visiooniks on olla personaalseim apteegiteenuse pakkuja terves Eestis, väärtustades apteekri rolli kogukonna tervise hoidjana. Meie sooviks on, et Südameapteek oleks sulle ja sinu perele asjatundlik ja alati sõbralik nõuandja ning toetav kaaslane haiguste ennetamise ja tervenemise teel. Sellepärast pingutame iga päev, et olla parim nõuandja terviseküsimustes. Oma püsiklientidele teeme palju häid pakkumisi ja püsikliente mahub meie südamesse palju.

Püsikliendile kehtib Südameapteegi apteekides kliendikaart! 

Püsikliendiks vormistamine on tasuta ja kliendikaardina kasutad oma ID-kaarti! 

Oled noorem kui 60 aastat

 • Igal kuul keskmiselt 700 sooduspakkumist! Soodushinnad kehtivad vaid püsiklientidele.
 • Kogud oma püsikliendi kontole tavahinnaga toodete ostult boonusraha 5% ( v.a ravimid).
 • Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on tavahinnaga tervisetooted (v.a ravimid) 10% soodsamad.
 • Hea nõu on apteekri poolt alati pealekauba! 

Oled vanem kui 60 aastat

 • Koheselt 5% allahindlust kõikidelt tavahinnaga toodetelt (v.a retseptiravimid). Ka käsimüügiravimid on sulle soodsamad.
 • Pensionärid, kellel on Tallinna Ühiskaart ja kes on Tallinna linna sisse kirjutatud, saavad igakuiselt 10% allahindlust maksimaalselt 50 eurose tavahinnaga ostu pealt kuus (maksimum allahindlus 5 € kuus), kõikidelt toodetelt (v.a retseptiravimid).
 • Kui saad 60. aastaseks, ei pea sa sellest apteegis teatama — Sinu püsikliendi tingimused muutuvad automaatselt. Kogutud boonusraha jääb sulle alles ja saad seda kasutada ostude eest tasumisel kuni 31. jaanuarini (k.a.).
 • Hea nõu on apteekri poolt pealekauba!

 

Püsikliendiks vormistamise tingimused

 1. Südameapteegi püsikliendi kliendikaardiks vormistatakse ID-kaart, mida saab aktiveerida kõikides Südameapteekides või Südameapteegi kodulehel www.sudameapteek.ee.
 2. Südameapteegi püsikliendiks saab registreerida teovõimeline füüsiline isik alates 7 aasta vanusest. Registreerimiseks tuleb esmalt tutvuda püsikliendi üldtingimustega ning seejärel kinnitada nõustumist tingimustega apteegi klienditerminalis või Südameapteegi kodulehel.
 3. Vastavalt kliendi soovile võib apteeker väljastada ka plastikkaardi, kuid isikukoodi registreerimine Südameapteegi kliendikaarti registreerides on kohustuslik. Registreerimisel apteegis tuleb taotlejal esitada isikut tõendav dokument.
 4. Südameapteegi kodulehel tuleb isikusamasus tuvastada ID-identifitseerimise vahenditega. 
 5. Südameapteegi püsikliendiks registreerimisel ja sellele järgneva kliendisuhte raames kogutavateks ja töödeldavateks andmeteks on järgmised kliendi isikuandmed: eesnimi, perenimi, isikukood, sünnikuupäev, sugu, suhtlemiskeel; kontaktandmed, milleks on kliendi telefoni number ja/või e-posti aadress; kliendi poolt märgitud teemad ja kliendi ostuinfo, sh. ostetud mitteravimid ja külastatud apteegid.
 6. Kliendi isikuandmeid töödeldakse kooskõlas õigusaktide nõuetega. Isikuandmeid kasutakse kliendile uudiskirjade, toodete ja teenuste pakkumiste ning boonusraha saldo kohta info saatmiseks. Maksimaalselt kaks korda aastas küsime kliendilt e-kirja kaudu tagasisidet klienditeeninduse kvaliteedi kohta. Eelnimetatud info saatmiseks küsitakse kliendilt eelnevalt eraldi vastav kinnitus, mida klient saab igal ajal muuta.
 7. Kliendiga seotud andmeid säilitatakse kuni kaks aastat peale viimast kliendi andmetega toimunud toimingut. Kui kahe aasta jooksul ei ole klient sooritanud ühtegi ostu või ei ole kliendikeskkonnas oma andmeid muutnud, siis lõpetatakse püsikliendi staatus ja kliendi andmed kustutatakse. Kui peale andmete kustutamist soovib klient oma staatust ennistada, tuleb tal uuesti registreerida uus Südameapteegi püsikliendiks.
 8. Südameapteegis teostab püsikliendi staatuse lõpetamise toimingu apteeker vastavalt kliendi suulisele palvele. Kliendil tuleb esitada selleks isikut tõendav dokument. Südameapteegi kodulehel www.sudameapteek.ee on kliendil võimalik hallata ja muuta kõiki oma kliendikaardiga seotud andmeid, sealhulgas võtta tagasi enda poolt antud nõusolekuid ja lõpetada oma kliendikaart saates sellekohane e-kiri: kliendikaart@sydameapteek.ee. Püsikliendi staatuse lõpetamiseks e-kirja teel on kohustuslik lisada kirjale kliendi isikukood. 
 9. Püsikliendi staatuse lõpetamisel kustutatakse kliendi isikuandmed. Kliendi poolt nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne seda toimunud isikuandmete töötlemise õiguspärasust.
 10. Kliendil on õigus igal ajal tutvuda tema kohta kogutud andmetega, esitada vastuväide andmete töötlemisele, nõuda tema kohta kogutud andmetest väljavõtet, nõuda andmete töötlemise piiramist, parandamist või töötlemise lõpetamist, sh õigus võtta isikuandmete töötlemiseks antud nõusolek tagasi, lõpetades Südameapteegi püsikliendi staatuse. Samuti on kliendil õigus esitada oma õiguste rikkumise korral kaebus Andmekaitse Inspektsioonile või pöörduda kohtusse.
 11. Püsikliendiks registeerimise tingimustega nõustumisel kinnitab klient oma nõusolekut tema isikuandmete töötlemiseks vastutava töötleja Pharma Holding OÜ (registrikood 12009590, aadress Veerenni 53a, Tallinn 11313) ja volitatud töötlejate poolt püsikliendi üldtingimustes toodud eesmärkidel. Volitatud töötlejateks on kõik Pharma Holding OÜ-ga samasse kontserni kuuluvad ettevõtted, sh Pharma Holding OÜ tütar- ja sõsarühingud ning kõik käesoleval ajal ja tulevikus Südameapteegi kaubamärki kasutavate apteekide pidajad, kelle loetelu on kättesaadav veebilehel http://www.sudameapteek.ee/apteegid/ . Samuti on volitatud töötlejateks Pharma Holding OÜ ja Südameapteegi kaubamärki kasutavate apteekide pidajate serveri- jm andmemajutusteenuse pakkujad.
 12. Soodustuste saamiseks ja boonusprogrammis osalemiseks tuleb kliendikaart (ID-kaart) esitada apteekrile enne ostude sooritamist. Apteekril on õigus isiku kontrollimiseks küsida isikut tõendavat dokumenti.
 13. Südameapteegil on õigus muuta ühepoolselt kaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi, teatades sellest 1 kuu ette kodulehel www.sudameapteek.ee
 14. Täiendava info saamiseks palume kirjutada e-posti aadressile kliendikaart@sydameapteek.ee

Ühiskaart

Kõik Tallinna Ühiskaardi omanikest pensionärid, kes on Tallinna linna sisse kirjutatud, saavad 10% allahindlust kõikidelt ostudelt, v.a -retseptiravimid ja kampaaniatooted. Seejuures ei tohi soodustuse summa ühes kalendrikuus ületada 5 eurot.

Enne esmakordse ostu sooritamist tuleb ühiskaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi püsikliendi kontoga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid Südameapteegi kliendikaardist ja kõik ühiskaardi soodustused laienevad automaatselt.

Registreerimiseks on vaja järgmisi dokumente:

 • Isikustatud Ühiskaart (roheline kaart)
 • Isikut tõendav dokument 
 • Südameapteegi kliendikaart (kliendikaardi puudumisel väljastatakse see kohapeal – tasuta)

Eesti Patsientide Liidu tervisekaart

Tervisekaardi omanikule kehtivad samad soodustused, mis Südameapteegi püsikliendile. Enne esimese ostu sooritamist tuleb tervisekaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi kliendikaardiga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid Südameapteegi kliendikaardist ja kõik selle soodustused laienevad liidu liikmetele automaatselt.

Loe tervisekaardist lähemalt siit.

Partnerkaart

Partnerkaardiga kehtib 5% allahindlus kõigile tervisetoodetele, v.a kampaaniapakkumised ja Südameapteegi kliendikaardipakkumised Kakumäe Selveri, Paide Selveri ja Peetri Selveri Südameapteekides