Püsikliendile

Registreeri kliendiks

Südameapteegi-püsiklient

Sinu soodustused

Oled noorem kui 60 aastat

 • Kogud 5% boonusraha igalt ostetud tervisetootelt v.a. kliendikaardipakkumised.
  See tähendab, et iga kulutatud 1€ eest koguneb Sinu kliendikaardile 5 senti boonusraha, mille saad just Sulle sobival ajal ära kasutada järgmise ostukorvi eest tasudes.
 • Kogutud boonusraha kajastub ostutšekil boonuspunktidena ja seda saad kasutada igal aastal kuni 31. jaanuarini (k.a.).
 • Lisanduvad mitmed hooajalised eripakkumised käsimüügiravimitele, vitamiinidele ja toidulisanditele ning teistele tervisekaupadele.
 • Hea nõu on proviisori poolt alati pealekauba! Sinu tervis on meie Südameasi!

Oled vanem kui 60 aastat

 • Saad koheselt 5% allahindlust kõikidelt toodetelt v.a. retseptiravimid ja kliendikaardipakkumised.
 • Kui saad 60. aastaseks, ei pea Sa sellest apteegis teatama — Sinu kliendikaardi tingimused muutuvad automaatselt. Kogutud boonusraha jääb Sulle alles ja saad seda kasutada ostude eest tasumisel kuni 31. jaanuarini (k.a.).
 • Pensionärid, kellel on Tallinna Ühiskaart, saavad igakuiselt 10% allahindlust maksimaalselt 50 eurose ostu pealt kuus, kõikidelt toodetelt, välja arvatud retseptiravimid ja kampaaniahinnaga tooted.
 • Hea nõu on proviisori poolt pealekauba!

Kõigile kliendikaardi omanikele

Kõik kliendikaardi omanikud saavad soodustusi nõustamis- ja mõõtmisteenustelt ning igakuiselt erinevaid kliendikaardipakkumisi.

Südamlik sünnipäevakingitus Südameapteegilt

Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on tavahinnaga tervisetooted (va sooduspakkumised ja ravimid) Sulle 10% soodsamad.

 

Kliendikaardi tingimused

 1. Südameapteegi kliendikaardiks vormistatakse ID-kaart, mida saab aktiveerida kõikides Südameapteekides või Südameapteegi kodulehel www.sydameapteek.ee.
 2. Südameapteegi kliendikaardi saab registreerida teovõimeline füüsiline isik. Registreerimiseks tuleb esmalt tutvuda kliendikaardi üldtingimustega ning seejärel kinnitada nõustumist tingimustega apteegi klienditerminalis või Südameapteegi kodulehel.
 3. Vastavalt kliendi soovile võib apteeker väljastada ka plastikkaardi, kuid isikukoodi registreerimine Südameapteegi kliendikaarti registreerides on kohustuslik. Registreerimisel apteegis tuleb taotlejal esitada isikut tõendav dokument.
 4. Südameapteegi kodulehel tuleb isikusamasus tuvastada ID-identifitseerimise vahenditega. 
 5. Südameapteegi kliendikaardi registreerimisel ja sellele järgneva kliendisuhte raames kogutavateks ja töödeldavateks andmeteks on järgmised kliendi isikuandmed: eesnimi, perenimi, isikukood, sünnikuupäev, sugu, suhtlemiskeel; kontaktandmed, milleks on kliendi telefoni number ja/või e-posti aadress; kliendi poolt märgitud teemad ja kliendi ostuinfo, sh. ostetud mitteravimid ja külastatud apteegid.
 6. Kliendi isikuandmeid töödeldakse kooskõlas õigusaktide nõuetega. Isikuandmeid kasutakse kliendile uudiskirjade, toodete ja teenuste pakkumiste ning boonusraha saldo kohta info saatmiseks. Maksimaalselt kaks korda aastas küsime kliendilt e-kirja kaudu tagasisidet klienditeeninduse kvaliteedi kohta. Eelnimetatud info saatmiseks küsitakse kliendilt eelnevalt eraldi vastav kinnitus, mida klient saab igal ajal muuta.
 7. Kliendiga seotud andmeid säilitatakse kuni kaks aastat peale viimast kliendi andmetega toimunud toimingut. Kui kahe aasta jooksul ei ole klient sooritanud ühtegi ostu või ei ole kliendikeskkonnas oma andmeid muutnud, siis lõpetatakse kliendikaart ja kliendi andmed kustutatakse. Kui peale andmete kustutamist soovib klient oma staatust ennistada, tuleb tal registreerida uus Südameapteegi kliendikaart.
 8. Südameapteegis teostab kliendikaardi lõpetamise toimingu apteeker vastavalt kliendi suulisele palvele. Kliendil tuleb esitada selleks isikut tõendav dokument. Südameapteegi kodulehel www.sydameapteek.ee on kliendil võimalik hallata ja muuta kõiki oma kliendikaardiga seotud andmeid, sealhulgas võtta tagasi enda poolt antud nõusolekuid ja lõpetada oma kliendikaart. Kliendikaardi lõpetamisel kustutatakse kliendi isikuandmed. Kliendi poolt nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne seda toimunud isikuandmete töötlemise õiguspärasust.
 9. Kliendil on õigus igal ajal tutvuda tema kohta kogutud andmetega, esitada vastuväide andmete töötlemisele, nõuda tema kohta kogutud andmetest väljavõtet, nõuda andmete töötlemise piiramist, parandamist või töötlemise lõpetamist, sh õigus võtta isikuandmete töötlemiseks antud nõusolek tagasi, lõpetades Südameapteegi kliendikaardi liikmesuse. Samuti on kliendil õigus esitada oma õiguste rikkumise korral kaebus Andmekaitse Inspektsioonile või pöörduda kohtusse.
 10. Kliendikaardi tingimustega nõustumisel kinnitab klient oma nõusolekut tema isikuandmete töötlemiseks vastutava töötleja Pharma Holding OÜ (registrikood 12009590, aadress Veerenni 53a, Tallinn 11313) ja volitatud töötlejate poolt kliendikaardi üldtingimustes toodud eesmärkidel. Volitatud töötlejateks on kõik Pharma Holding OÜ-ga samasse kontserni kuuluvad ettevõtted, sh Pharma Holding OÜ tütar- ja sõsarühingud ning kõik käesoleval ajal ja tulevikus Südameapteegi kaubamärki kasutavate apteekide pidajad, kelle loetelu on kättesaadav veebilehel http://www.sudameapteek.ee/apteegid/ . Samuti on volitatud töötlejateks Pharma Holding OÜ ja Südameapteegi kaubamärki kasutavate apteekide pidajate serveri- jm andmemajutusteenuse pakkujad.
 11. Soodustuste saamiseks ja boonusprogrammis osalemiseks tuleb kliendikaart esitada apteekrile enne ostude sooritamist. Apteekril on õigus isiku kontrollimiseks küsida isikut tõendavat dokumenti.
 12. Südameapteegil on õigus muuta ühepoolselt kaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi, teatades sellest 1 kuu ette kodulehel www.sydameapteek.ee
 13. Täiendava info saamiseks palume kirjutada e-posti aadressile kliendikaart@sydameapteek.ee

Ühiskaart

Tallinna pensionärid saavad Ühiskaardiga kõikidest Südameapteekidest käsimüügiravimeid ja tervisetooteid tavahinnast soodsamalt.

Enne esmakordse ostu sooritamist tuleb ühiskaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi kliendikaardiga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid kliendikaardist ja kõik ühiskaardi soodustused laienevad automaatselt.

Registreerimiseks on vaja järgmisi dokumente:

 • Isikustatud Ühiskaart (roheline kaart)
 • Isikut tõendav dokument 
 • Südameapteegi kliendikaart (kliendikaardi puudumisel väljastatakse see kohapeal – tasuta)

10% allahindlust

Kõik Tallinna Ühiskaardi omanikest pensionärid saavad 10% allahindlust kõikidelt ostudelt, v.a -retseptiravimid ja kampaaniatooted. Seejuures ei tohi soodustuse summa ühes kalendrikuus ületada 5 eurot.

 

Eesti Patsientide Liidu tervisekaart

Tervisekaardi omanikule kehtivad samad soodustused, mis Südameapteegi kliendikaardi omanikule. Enne esimese ostu sooritamist tuleb tervisekaart Südameapteegis registreerida ja siduda Südameapteegi kliendikaardiga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid kliendikaardist ja kõik selle soodustused laienevad liidu liikmetele automaatselt.

Loe tervisekaardist lähemalt siit.

Partnerkaart

Partnerkaardiga kehtib 5% allahindlus kõigile tervisetoodetele, v.a kampaaniapakkumised ja Südameapteegi kliendikaardipakkumised.

Partnerkaart kehtib vaid Kakumäe Selveri, Paide Selveri ja Peetri Selveri Südameapteegis.