BEPANTHEN ANTI-EXEM KREEM 50G

13,15 €

263,00 €/kg


Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
50G

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.
Bepanthen® Anti-Exem kreem.

Nahaärritusega kaasneva sügeluse ja punetuse leevendamiseks.
Naha punetust, paistetust ja sügelust võivad põhjustada erinevad tegurid, näiteks kuiv nahk, atoopiline dermatiit/ekseem, allergilised nahareaktsioonid ja mitmed teised ärritajad.
Bepanthen® Anti-Exem on kortisoonivaba kreem, milles on kombineeritud sügelust leevendav ja nahabarjääri taastav toime. Vähendades sügelustunnet aitab kreem teie nahal paraneda.
Bepanthen® Anti-Exem kreemi kasutatakse leevendamaks sügelust ja nahapunetust, mille põhjuseks on: kuiv nahk, atoopiline dermatiit, ekseem, allergilised reaktsioonid.
Bepanthen® Anti-Exem kreem tugevdab nahabarjääri tänu oma lamellaarsele (plaatjale) lipiidide struktuurile. Selle abil tugevdatakse naha lipiidikihte, mis toimivad loomuliku kaitsebarjäärina ärrituse vastu, leevendades sügelust ja punetust ning soodustades naha paranemist.

Kasutamisjuhised
Bepanthen® Anti-Exem kreem on mõeldud nahaärritusest põhjustatud sügeluse ja punetuse leevendamiseks imikute, laste ja täiskasvanute ilma haavadeta nahal. Bepanthen® Anti-Exem kreemi võib nahale kanda vastavalt vajadusele. Bepanthen® Anti-Exem kreem ei sisalda kortisooni.

Koostisosade loetelu
Vesi, kaprüül/kapriin-triglütseriid, glütseriin, pentüleenglükool, oliiviõli, pantenool, tsetearüülalkohol, sheavõi, glütserüülstearaattsitraat, valge soolille (Limnanthes Alba) seemne õli, butüleenglükool, hüdrogeenitud letsitiin, keramiid 3, naatrium PCA, skvalaan, stearüülglütsüürretinaat, karbomeer, naatriumkarbomeer, ksantaankummi, hüdroksüfenüülpropamidobensoehape.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage kreemi, kui olete allergiline selle mis tahes koostisosade suhtes. Allergiliste reaktsioonide tekkimisel lõpetage toote kasutamine. Bepanthen® Anti-Exem kreemi ei tohi kasutada haavadega nahal.
Bepanthen® Anti-Exem kreemi võib kasutada raseduse ja imetamise ajal. Kui kasutate kreemi rindadel imetamise ajal, on oluline kreemijäägid enne järgmist toitmiskorda nahalt ära pühkida.

Bepanthen® Anti-Exem kreemi kasutamine imikutel on ohutu. Siiski on soovitatav pidada nõu arstiga, kui kreemi soovitakse kasutada pikaajaliselt või suurtel nahapindadel. Mis tahes nahareaktsiooni tekkimisel lõpetage kreemi kasutamine ja vajadusel pidage nõu arstiga.
Infektsiooninähtude ilmnemisel pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mitte kasutada pärast karbil märgitud kõlblikkusaja lõppu.
Kui kreemi kasutakse vastavalt soovitustele, pole soovimatuid kõrvaltoimeid oodata. Siiski võib üksikjuhtudel esineda paikseid nahareaktsioone, nagu mis tahes muu dermatoloogilise preparaadi korral.

Seadme ja pakendi sisu
Kreem 50g

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Bayer Consumer Care AG, Peter Merian Strasse 84, CH-4052 Basel, ?veits.
Edasimüüja: UAB Bayer, Sporto 18, LT-09238 Vilnius, Leedu.
Esindaja Eestis: Bayer OÜ, Lõõtsa 2, 11415 Tallinn.

Päritoluriik
?veits