BIOREPAIR PLUS HAMBAPASTA SENSITIVE 75ML

8,61 €

114,80 €/l


Tootetutvustus, otstarve
Hambapasta tundlikele hammastele.

Patenteeritud, hambaemaili parandav ja tundlikkust vähendav hambapasta igapäevaseks kasutamiseks. Sisaldab microRepair® osakesi (koosnevad tsingi ioonidega aktiveeritud tsink-hüdroksüapatiidi nimelisest ainest), mille koostis ja struktuur sarnanevad hammaste omadega. Tungides ka kõige väiksematesse pragudesse nad kinnituvad hambaemaili struktuuri külge, taastades seeläbi hambaemaili pinda leevendades kuumade/külmade toitude ja jookide tarbimisega kaasnevat valu ehk hammaste tundlikkust. Pasta sisaldab ka tsingi ioone, mis võitlevad tõhusalt hambakatu ja hambakivi vastu, aitades varustada hambaid mineraalainetega. Tänu oma innovatiivsele koostisele ei vaja meie tooted Fluori, seega on nad sobilikud ka alla 7-aastastele lastele. Ei sisalda: fluoriidi, parabeene, titaandioksiidi, sünteetilisi vahustajaid (SLS), abrasiivseid aineid.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Keerake kork maha ja eemaldage hõbedane tihend. Pange kork pärast kasutamist tagasi, et toode paremini säiliks. Katkine pakend võib toote toimivust mõjutada. Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.

Koostisosade loetelu
Koostisainete loetelu (Ingredients): Vesi, tsink-hüdroksüapatiit*, glütseriin, sorbitool, naatriumkarboksümetüültselluloos, PEG-32, ränidioksiid, naatriummüristoüülsarkosinaat, naatriummetüülkokoüültauraat, lõhnaained, naatriumsahhariin, sidrunhape, fenoksüetanool, bensüülalkohol, naatriumbensoaat. * microRepair®

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Ärge neelake toodet alla. Allergilise reaktsiooni puhul pöörduge arsti poole. Võimalikud allergilised reaktsioonid sõltuvad konkreetsest isikust ja ei ole ennustatavad. Ärge kasutage suuõõne infektsioonide esinemise korral. Enne tarvitamist tutvuge pakendis oleva kasutusjuhisega. Vajadusel pidage nõu meditsiinitöötajaga.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril.

Seadme ja pakendi sisu
Netokogus: 75 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Baltic Business Partners OÜ; info@bbp.ee; Info tel.: +372 7 367 268. E-pood: www.suuhugieen.ee

Päritoluriik
Itaalia