BORT AIR WALKER SHORT SAABASLAHAS, SUURUS S

Abivahend

62,79 €

62,79 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda
Ainult 2 toode(t) veel saadaval

Piirhind €71

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €15.6975

Haigekassa 90% soodustusega €6.279

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


Ravimivorm / pakend
SAABASLAHAS

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Tootetutvustus, otstarve
BORT Air Walker short saabaslahas

Hüppeliigese saabaslahas immobiliseerib ja toetab vigastada saanud koestruktuure. Valusa hüppeliigese immobiliseerimisel eemaldatakse lihastelt raskus, mis aitab kiirendada raviprotsessi.

NÄIDUSTUSED
Kasutamine enne või pärast operatsiooni, traumajärgne kasutus, jalalaba immobiliseerimine, metatarsaalne luumurd, pehmete kudede vigastused, nikastused.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

SUURUSED (jalanumbri järgi)
XS kuni 35
S 35 - 39
M 39 - 43
L 43 - 46
XL üle 46

Kasutamisjuhised
1. Avage takjakinnis ning eemaldage eesmine kate.
2. Avage musta värvi polsterdus ning asetage jalg saabaslahase sisse. Veenduge, et hüppeliiges oleks toetatud. Nüüd sulgege musta värvi polsterdus ning veenduge, et volte/kortse sisse ei jääks.
3. Asetage polsterduse peale halli värvi eesmine kate, millel on keskmised takjakinnised. Alustage kinnitamist ülevalt. Vajadusel pinguldage kinniseid.
4. Õhukambrite täitmiseks kasutage külgmisi siniseid pumpasid. Kambreid saab eraldi täita. Alustage jala sisekülje pumbast (mediaalsest).
5. Õhusurve vähendamiseks või saabaslahase eemaldamiseks laske õhk välja. Selleks avage pumba kõrval olev hall kate ning vajutage hõbedasele nupule.

Koostisosade loetelu
70% polüamiid, 30% estripõhine polüuretaan

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele.Kui peatearsti soovituselkandma lahast ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage lahasvõi laske see lõdvemaks.Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, konsulteerige arstiga.

Seadme ja pakendi sisu
BORT Air Walker shortsaabaslahas 1tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
BORT GmbH

Päritoluriik
Saksamaa