BORT SELECT EPIPLUS® KÜÜNARNUKITUGI M SUURUS

49,70 €

49,70 €/tk


Ravimivorm / pakend
KÜÜNARNUKI TUGI

Tootetutvustus, otstarve
BORT select EpiPlus® küünarnuki tugi toetab kahjustada saanud koestruktuure. Toote kompressioon toetab sidemeid, seejuures leevendades survet liigestel. Lisaks aitab tugi vältida ebaõiget liikumist. Liikumisel pakuvad kompressioon ja silikoonpadjakesed massaaži efekti, mis alandab paistetuse ohtu, aitab vähendada olemasolevaid paistetusi ning kiirendada ravimisprotsessi. Surve avaldamine teatud punktidel leevendab valu ja pinget sidemetel.

NÄIDUSTUSED
Krooniline trauma-või operatsioonijärgne küünarliigesepehmete kudede ärritus, epikondüliit (äge või krooniline), tendinopaatia

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

SUURUSE VALIMINE (käsivarre ümbermõõt 5cm altpoolt küünarnukki)

XXS 20 - 22 cm
XS 22 - 24 cm
S 24 - 26 cm
M 26 - 28 cm
L 28 - 30 cm
XL 30 - 32 cm
XXL 32 - 34 cm

Kasutamisjuhised
Asetage BORT select EpiPlus® küünarnuki tugi küünarnukile selliselt, et padjakesed jääksid kõverduskohast mõlemale käe küljele. Veenduge, et te saate katsuda mõlemat liigesprotsessi silikoonpadjakeste aukude kohal. Stabilo® rihmaga saate silikoonpatjade survet küünarnukil veelgi reguleerida.

Koostisosade loetelu
66% polüamiid, 29% elastodieen/lateks, 5% elastaan

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. BORT select EpiPlus® küünarnuki tugi toetab raviprotsessi eriti just aktiivsete tegevuste ajal. Kui peate kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage tugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Palun ärge kasutage kreeme või muid salve toe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali.

Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

Seadme ja pakendi sisu
BORT select EpiPlus® küünarnuki tugi M 1tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
BORT GmbH

Päritoluriik
Saksamaa