BORT STABILOGEN® ECO PÕLVETUGI XL

44,17 €

44,17 €/tk


Ravimivorm / pakend
PÕLVETUGI

Tootetutvustus, otstarve
Põlvetugi toetab kahjustada saanud koestruktuure (liigesed, sidemed, liigesekapslid, kõhred). Toote kompressioon toetab sidemeid, seejuures leevendades survet liigestel. Lisaks aitab tugi vältida jala ebaõiget liikumist.

Liikumisel pakub polsterdus massaaži efekti, mis alandab paistetuse ohtu ja aitab vähendada olemasolevaid paistetusi. Polsterdus tagab ka patella toestuse normaalsel liikumisel.

NÄIDUSTUSED
Krooniline trauma-või operatsioonijärgne põlveliigesepehmete kudede ärritus, korduv liigesesisene efusioon, põlve osteoartriit, artriit (sidemete ebastabiilsuse, meniskopaatia korral).

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
57% polüamiid
28% elastodieen
8% elastaan
7% viskoos

SUURUSED
Suurus / Sääre ümbermõõt (15cm alt poolt põlve) / Reie ümbermõõt (15cm ülalt poolt põlve)
S / 26-29 cm / 32-36cm
M / 29-33 cm / 36-40 cm
L / 33-37 cm / 40-44 cm
XL / 37-41 cm / 44-48 cm
XXL / 41-15 cm / 52-56 cm

Kasutamisjuhised
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage põlvetugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Ärge kasutage kreeme või muid salve põlvetoe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

Seadme ja pakendi sisu
StabiloGen® Eco põlvetugi XL 1tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
BORT GmbH

Päritoluriik
Saksamaa