BORT STABILO® EPIKONDÜLIIDI ORTOOS, SUURUS 4

Abivahend

25,52 €

25,52 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Piirhind €25

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €6.77

Haigekassa 90% soodustusega €3.02

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


Ravimivorm / pakend
EPIKONDÜLIIDIORTOOS

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

NB! Ravimeid ei osteta tagasi ning neid saab apteeki tagastada vaid hävitamiseks.

Hoiatus!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendi infolehte. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.
Tootetutvustus, otstarve
BORT Stabilo® epikondüliidi ortooson loodud ’tennise/golfi küünarnuki’ jaoks, mis tekivad ülepingutamise tagajärjel ning ärritavad kõõluseid. Epikondüliidi ortoosi kandmine umbes 5 cm küünarliigesest allpool pakub antud piirkonnale leevendust. See saavutatakse käsivarre lihaste kompressiooni tulemusena, mis aga ei piira vereringlust.

NÄIDUSTUSED
Epikondüliit, krooniline või korduv epikondülopaatia, tendinopaatia, ülekoormus, nii-öelda tennise/golfi küünarnukk.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

SUURUSE VALIMINE

Suurus / Käsivarre ümbermõõt (5cm küünarnukist allapoole)
1 22 - 23 cm
2 24 - 25 cm
3 26 - 27 cm
4 28 - 30 cm
5 31 - 34 cm

Kasutamisjuhised
Paigaldage epikondüliidi ortoos välispidiselt nii, et laiem ortoosi osa oleks käsivarre alumise osa ülemisel osal, suunaga mediaalselt (keha keskosa suunas). Korrektselt paigaldatud epikondüliidi ortoos leevendab ekstsentorlihaste kõõluseid küünarnuki välisküljel ja paindlike lihaste kõõluseid küünarnuki siseküljel. Epikondüliidi ortoosi tuleks kanda ainult manuaalsete tegevuste ajal. Seda ei tohi võtta kui puhkamise splinti.

Koostisosade loetelu
85% polüamiid
10% polüester
5% elastodieen

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma ortoosi ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage ortoos või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, võtke koheselt arstiga ühendust.
Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

Seadme ja pakendi sisu
BORT Stabilo® epikondüliidi ortoos 1tk

Tootja või tootja volitatud esindaja
BORT Gmbh

Päritoluriik
Saksamaa