CHEMIPHARM CLEAN FEEL ÜLDPUHASTUSVAHEND 5L

33,08 €

6,62 €/l


Tootetutvustus, otstarve
CLEAN FEEL on efektiivne üldpuhastusvahend mis sobib kõikidele veepesu taluvatele pindadele. Kasutatakse kivi- ja keraamiliste plaatidega kaetud põrandate, puitpõrandate, laminaatparketi, linoleum- ja värvitud pindade ning glasuurplaatide igapäevaseks puhastamiseks. Võib kasutada ka tekstiilpindade puhastamiseks ning aknapesuks. Jätab ruumidesse värske lõhna. Sobib kasutamiseks ka põrandapesumasinas.
CLEAN FEEL on meeldiva tsitruselõhnaline kollakas puhastuskontsentraat. Tootesse on lisatud looduslikku lahustit, mis eemaldab tõhusalt ka kinnistunud mustuse. Tootes kasutatud tensiidid on bioloogiliselt lagunevad, töölahuse võib valada kanalisatsiooni. Toode sobib kasutamiseks ka toiduainetetööstuses põrandate ning seadmete sise-ja välispindade pesuks. Toiduainetega kokkupuutuvad pinnad tuleb peale puhastamist hoolikalt loputada!

Kasutamisjuhised
Igapäevane pindade hoolduspesu, aknapuhastus: 1 – 2,5 ml/5 l vette
Igapäevane üldpuhastus: 2,5 ml/5 L vette- vähemäärdunud pinnad ja masinpesu.
Keskmiselt määrdunud pinnad: 5 ml/ 5 L vette
Põhipuhastus, tugevalt määrdunud pinnad: 10 – 20 ml/5 L vette.
Plekieemaldus: võib kasutada ka kontsentraadina.
Põhipuhastuse ja plekieemalduse järgselt tuleb pinnad loputada.
Töölahused valmistatakse vahendi lahustamisel vees (+20 - +40C). Valmis töölahus säilib suletult 14 ööpäeva, kasutusel olev lahus 1 ööpäev

Koostisosade loetelu
Anioonsed ja mitteionogeensed tensiidid, looduslik tsitruslahusti, naatriumkarbonaat, kompleksimoodustaja, värvaine.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Põhjustab nahasöövitust ja silmakahjustusi. Kanda kaitsekindaid.Loputage silmi põhjalikult leige veega vähemalt 15 minutit.Eemaldage saastunud rõivad ja jalatsid, loputage nahka kasutades ohtralt vett ja neutraalset seepi. Rasketel juhtudel pöörduge arsti poole.Hoida lastele kättesaamatus kohas

Säilitamisjuhised
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Netokogus
5 L

Tootja
AS CHEMI-PHARM, Tänassilma tee 11, Tänassilma, 76406 Harju maakond, Eesti. Tel.: +372 6778 806. Fax:+372 6778 807, chemi-pharm@chemi-pharm.com.

Päritoluriik
Eesti