CICCARELLI KONNASILMASALV TUUBIS 5ML

Special Price 4,80 € Regular Price 6,00 €

960,00 €/l


Ravimivorm / pakend
SALV
Kogus pakendis
5ML

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.
Eemaldava toimega.
Heaolu algab jalgadest.

Ciccarelli konnasilmasalv, ajalooline ja tuntud toode Ciccarelli tootevalikus, on ideaalne vahend kõikidele kallusest põhjustatud probleemidele jalgadel. Toode eemaldab konnasilmad ja igat tüüpi kallused mõne päevaga, isegi kõige raskemad ja resistentsemad, sealjuures põhjustamata valu. Salvi vorm, mis sisaldab lanoliini ja salitsüülhapet, on sobilik kasutamiseks isegi kõige keerulisemates jala piirkondades. Sobib kasutamiseks ka kätel paiknevatel konnasilmadel.

Dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamisjuhised
Vannitada jalgu soojas vees. Kanda riisitera suurune kogus salvi kallusele või konnasilmale, nahapaksendi puhul kanda kiht salvi üle terve paksenenud naha piirkonna. Protseduuri on soovitatav korrata hommikuti ja õhtuti, võimalusel mitme päeva vältel. Kingade hõõrumise vältimiseks kaitsta piirkonda Ciccarelli konnasilma kaitseplaastriga kuni kallus on eemaldatud. Kergemaks kalluse eemaldamiseks vannitada täiendavalt jalgu. Vajadusel korrata protseduuri kuuri.

Koostisosade loetelu
Peamine toimeaine: salitsüülhape 33%.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada põletikulisel, katkisel ega lõhenenud nahal. Ärritab silmi. Pärast kasutamist pesta põhjalikult käsi. Sulgeda pudel pärast igat kasutuskorda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada kuivas kohas. Toode on soovitatav täiskasvanutele.
Ainult välispidiseks kasutamiseks!

Seadme ja pakendi sisu
5 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, Harjumaa, Eesti.