COMPLIFLORA FAMILY CAPS N10

8,84 €


Toimeaine / Koostis
Piimhappebakterite ja pärmiseente eluskultuurid
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N10

Tootetutvustus
Compliflora family
Toidulisand kogu perele

Compliflora family sisaldab piimhappebakterite ja pärmiseene eluskultuure ning oligofruktoosi.
Seedetraktile oluline pärmiseen Saccharomyces boulardii ja piimhappebakterite tüved koloniseeruvad peensooles (Lactobacillus rhamnosus GG) ja jämesooles (Bifidobacterium lactis). Oligofruktoos on spetsiaalne toitaine (prebiootikum) piimhappebakteritele. Innovaatiline DRCAPS TM kapsel aitab kaitsta toote aktiivseid koostisosi mao happelises keskkonnas.

Ei sisalda säilitusaineid ega lõhna- ja maitseaineid. Laktoosi- ja gluteenivaba.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 kapsel päevas.
Täiskasvanud ja üle 3-aastased lapsed: võtta sisse koos veega või muu toasooja vedelikuga söögi ajal või peale sööki. Kui kapsli neelamine on raskendatud, siis võib kapsli avada, selle sisu vedelikuga segada ja seejärel koheselt tarbida.
Imikutele ja kuni 3-aastastele lastele: vahetult enne tarvitamist lahustada kapsli sisu kuni 100 ml-s toasoojas vedelikus, nt vees, rinnapiimas või poolvedelas toidus.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 1 kapsel sisaldab: Saccharomyces boulardii 2 miljardit CFU*; piimhappebakterid: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 2 miljardit CFU* ja Bifidobacterium lactis DSM 10140 2 miljardit CFU*, oligofruktoos 80mg.
*CFU kolooniat moodustav ühik.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: Saccharomyces boulardii, paksendaja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, oligofruktoos, paakumisvastane aine mikrokristalne tselluloos, piimhappebakterid: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 ja Bifidobacterium lactis DSM 10140, tarret andev aine gellankummi, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, toiduvärv titaandioksiid.

Hoiatused
Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Võib sisaldada vähesel määral piima ja soja valku. Mitte kasutada allergia korral mõne toote komponendi suhtes.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril kuni 25°C, niiskuse eest kaitstult.

Netokogus
Pakendis 10 kapslit (iga kapsel 0,493mg).

Tootja, pakendaja, turustaja
Maaletooja: Sirowa Tallinn AS, Salve 2c, 11612 Tallinn; Tel. 6 830 700.

Päritoluriik
Saksamaa