CUE KÕRVATILGAD 15ML

8,63 €

575,33 €/l


Toimeaine / Koostis
Klimbasool, eeterlikud õlid, propüleenglükool
Ravimivorm / pakend
KÕRVATILGAD
Kogus pakendis
15ML

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.

Näidustused: Pehmendava toimega, aitab väliskuulmekanali ärrituste (nagu mükoosid, ekseemid, dermatiit jne) sümptomite leevendamisel.

Kasutamisjuhised
Manustada 3-4 tilka 2 korda päevas või nii nagu arst ette kirjutab. Lastele alates 2. eluaastast. Enne kasutamist lugege hoolega infolehte, kus on info näidustuste, hoiatuste ja kasutamise kohta.

Koostisosade loetelu
Propüleenglükool, glütserool, klimbasool, dikaaliumglütsürrisinaat, äädikhape, allantoiin, õliekstraktid (harilik pune, kaneel, harilik rosmariin, harilik lavendel, piparmünt, magus sidrun, kanada kuldjuur, oliivipuu), puhastatud vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage toodet üle 25 päeva.
Kõrvaltoimete korral tuleb ravi lõpetada ja pöörduda arsti poole.
Toode võib põhjustada kerget kipitust 15 minuti pärast toote peale määrimisest või juhul kui satub kogemata vigastatud nahale. Mitte kasutada, kui Teil esineb trummikile perforatsioon. Konsulteerige arstiga, enne kui soovite seda kasutada lastel. Mitte kasutada, kui esineb ülitundlikkus toote ükskõik millise koostisosa suhtes. Sulgege kork tihedalt, kui Te seda ei kasuta. Mitte kasutada pärast pakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Tilgutamise ajal olge tähelepanelik, vältimaks traumasid, mis võivad ilmneda juhuslikul kontaktil tilgutiga

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Kõrvatilgad, mis on pehmendava toimega, aitavad väliskuulmekanali ärrituste (nagu mükoosid, ekseemid, dermatiit jne) sümptomite leevendamisel.

Tootja või tootja volitatud esindaja
DMG
Maaletooja: UAB Norameda Eesti, Akadeemia 21G, Tallinn 12618.

Päritoluriik
Itaalia